Młoda matka dostała ataku histerii. Z dzieckiem na rękach zdemolowała autobus

Na krzykach niestety się nie skończyło.
Młoda matka dostała ataku histerii. Z dzieckiem na rękach zdemolowała autobus
źródło: liveleak.com/view?t=unXmL_1566205243
23.08.2019
Katarzyna Lemanowicz

Niektórzy twierdzą, że wraz z pojawieniem się dzieci często tracimy rozum i zdrowy rozsądek. Wszystko podporządkujemy potomstwu, a nawet oczekujemy specjalnego traktowania. Dowodów niestety nie brakuje, a to nagranie jest chyba najgorszym, jaki kiedykolwiek widzieliśmy.

Jego bohaterką jest młoda mama z Uzbekistanu. Kobieta z niemowlakiem na rękach podróżuje komunikacją publiczną na miejskie targowisko. Nie ma jednak zamiaru wysiadać na przystanku, tak jak wszyscy, ale jak najbliżej wejścia na bazar.

Kobieta potraktowała autobus jak prywatną taksówkę

Na krzykach niestety się nie skończyło.

Kobieta zdemolowała autobusźródło: liveleak.com/view?t=unXmL_1566205243

Film zarejestrowano zaledwie kilka dni temu w stolicy kraju, Taszkiencie. Młoda mama poprosiła kierowcę, aby zatrzymał się w niedozwolonym miejscu i wypuścił ją na zewnątrz - poza przystankiem, a na dodatek na środku mostu. Ten oczywiście odmówił i wtedy wpadła w amok.

Zaczęła krzyczeć, wyzywać go, a w pewnym momencie zaczęła kopać w drzwi. Szklana powierzchnia nie wytrzymała jej ataku złości i rozsypała się na wiele kawałków. Przy okazji raniąc desperatkę.

Płaczącym dzieckiem zranionej kobiety musiał zająć się inny pasażer.

Trudno usprawiedliwić jej skandaliczne zachowanie, ale niektórzy podejrzewają, że agresja może być jednym z objawów depresji poporodowej. Mamy nadzieję, że młoda mama trafi pod dobrą opiekę i nie zrobi sobie krzywdy. Oraz dziecku.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie