Kobieca przychodnia Infemini Medi Home

Pojawiło się nowe miejsce na mapie Warszawy!
Kobieca przychodnia Infemini Medi Home
21.01.2021
Dominika Stanisławska

Infemini, to przestrzeń mająca w swojej ofercie cały szereg specjalizacji, oferująca kobietom
kompleksową opiekę, na każdym etapie życia. Co czyni to miejsce wyjątkowym? Przede
wszystkim szeroka oferta medyczna oraz wartości takie jak empatia i profesjonalizm.
Zobacz więcej: Nie zapominaj o mammografii!

Kobieca przychodnia Infemini Medi Home

Infemini oferuje opiekę najlepszych specjalistów, dzięki którym kobiety znajdą odpowiedzi na swoje pytania, a ponadto staną się częścią społeczności Infemini. Społeczności spełniającej różne role, w tym edukacyjną, ale również społeczności kobiet świadomych, niebojących się mówić o swojej kobiecości, dla których jest ona powodem do dumy. Głównym założeniem działalności Infemini jest medycyna i dbanie o zdrowie klientek. 

Infemini to 240 m2 przestrzeni oferującej opiekę ekspertów z zakresu położnictwa, ginekologii, ginekologii onkologicznej, radiologii, endokrynologii, dietetyki, fizjoterapii, psychologii oraz seksuologii. Klinika oferuje 6 gabinetów w tym 3 ginekologiczne/radiologiczne, które wyposażone są w specjalistyczny fotel do badań oraz najnowszy sprzęt do USG Voluson E10.

Infemini Medi Home
fot. Wiktoria Wasiak

Miejsce zostało zaprojektowane z myślą o skróceniu dystansu pomiędzy personelem medycznym a pacjentem. Za stronę architektoniczną odpowiada biuro projektowe Sobkowiak. Wnętrze stworzone zostało w taki sposób, aby wzbudzało poczucie bezpieczeństwa, ale było przyjazne dla naszej psychiki. Kolory są stonowane, a sam wystrój nie wyklucza mężczyzn. W projekcie użyte zostały również naturalne materiały oraz drewniane elementy.

Lobby Infemini ma dawać poczucie wejścia do miejsca spotkań - miejsca, które lubimy odwiedzać i do którego chętnie wracamy. Nie bez powodu zapisując się do przychodni usłyszymy, że jesteśmy umówione na spotkanie z lekarzem – nie na wizytę. Wnętrza gabinetów, w których odbywają się spotkania w dalszym ciągu oddają jednak medyczny i profesjonalny charakter wnętrza.

InfeminiZobacz więcej: Mięsak macicy, co trzeba o nim wiedzieć?

Jak mówi Aleksandra Głuchowska - współwłaścicielka Infemini, sfera kliniki gwarantuje
poczucie komfortu i intymności niezbędnej w klinice ginekologicznej.

A jak to wszystko się zaczęło?

„Zawodowo zajmuję się marketingiem, ale prywatnie obracam się w towarzystwie medycznym. Podczas towarzyskich spotkań często dyskutowaliśmy o ochronie zdrowia w Polsce – ja oczywiście reprezentowałam pogląd pacjenta, a moi przyjaciele – medyków.
Zderzenie tych dwóch spojrzeń dało początek rozważań nad stworzeniem miejsca, gdzie opieka dla pacjenta będzie kompleksowa i gdzie o kobietę będziemy mogli zadbać w sposób holistyczny, aby nigdy ze swoim problemem nie została sama. Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie dbanie o swoje zdrowie nie będzie się kojarzyło z nieprzyjemnym obowiązkiem, a będzie formą zrobienia dla siebie czegoś dobrego. Naszym celem było stworzenie przestrzeni, w której lekarz będzie mógł realizować swoją misję ochrony zdrowia, bez ograniczeń, jakie stawia system opieki zdrowotnej. Tak powstało Infemini – profesjonalizm w połączeniu z empatią.”

Klinika Infemini

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie