Wróć do formy po ciąży z pomocą Dr. Szczyta!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty.
Wróć do formy po ciąży z pomocą Dr. Szczyta!
fot. istock.com
04.04.2024

W najbliższą sobotę (6 kwietnia) w godzinach 11:00-12:30 odbędą się wyjątkowe, bezpłatne warsztaty poświęcone tematowi "Jak wrócić do formy po ciąży". Zapraszamy serdecznie do udziału oraz do podzielenia się tą informacją z innymi kobietami, które mogą być zainteresowane.

Jak wrócić do formy po ciąży - skorzystaj z bezpłatnych warsztatów

To spotkanie jest dedykowane kobietom pragnącym odzyskać kondycję fizyczną i pewność siebie, po okresie ciąży i porodu. Podczas wydarzenia zostaną omówione istotne i intymne tematy, począwszy od metod leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, poprzez metody redukcji tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, aż po najnowsze osiągnięcia chirurgii plastycznej w zakresie korekcji piersi i krocza. Głównymi gośćmi będą eksperci: dr Marek Szczyt – chirurg plastyczny, dr n. med. Rafał Kuźlik - specjalista ginekologii i położnictwa oraz Anna Lewandowska - urofizjoterapeutka.

Chcemy stworzyć bezpieczną i inspirującą przestrzeń, w której każda z Pań będzie mogła dzielić się doświadczeniami, zadawać pytania oraz otrzymać wsparcie i fachową wiedzę. Ze względu na kameralny charakter spotkania, liczba miejsc jest ograniczona. Proszę zatem o potwierdzenie uczestnictwa drogą mailową.

fot.materiał partnera

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie