Te buty to krok w przyszłość biegania!

adidas prezentuje najnowszy model serii 4DFWD.
Te buty to krok w przyszłość biegania!
fot. Materiały prasowe adidas
04.10.2022
Katarzyna Lemanowicz
adidas 4DFWD 2 to kolejna odsłona innowacyjnej serii i krok w przyszłość dla biegaczek i biegaczy. Innowacyjna podeszwa środkowa wykonana przy użyciu technologii druku 3D powoduje, że siła hamowania napędza ruch do przodu. 4DFWD 2 łączy innowacyjną podeszwę środkową z nową konstrukcją cholewki i podeszwą zewnętrzną Continental.

adidas prezentuje najnowszy model serii 4DFWD - sprawdź szczegóły

Buty będą dostępne od 1 września na stronie adidas.pl oraz za pośrednictwem aplikacji adidas
adidas robi krok w przyszłość, prezentując najnowszy model serii 4DFWD - najbardziej zaawansowanego technologicznie buta do biegania. 4DFWD 2 to wynik połączenia zbieranych przez 18 lat danych z najnowszymi zdobyczami technologicznymi druku 3D. Podczas tworzenia serii, adidas przeanalizował 5 milionów kombinacji struktur siatki, by stworzyć jak najlepszą podeszwę powstałą z druku 3D oraz wspierać biegaczy i biegaczki w osiąganiu niemożliwego. 4DFWD 2 na nowo definiuje ruch do przodu, łącząc innowacyjną podeszwę środkową z nową konstrukcją cholewki i podeszwą zewnętrzną Continental.
Materiały prasowe adidasfot. Materiały prasowe adidas
Najnowszy model 4DFWD 2 posiada gumową podeszwę zewnętrzną Continental, która dodaje dodatkowej przyczepności oraz gwarantuje pewny i płynny bieg w każdych warunkach pogodowych. Całkowicie nowa konstrukcja siateczkowa cholewki Primeknit+ zapewnia dodatkowe wsparcie i dopasowanie. Cholewka składa się w co najmniej 50% z materiałów pochodzących z recyklingu. Uzupełniony o nowy zintegrowany zapiętek, but oferuje dopasowanie jak w skarpetce, podczas gdy obszary z zaprojektowanej siateczki zapewniają wsparcie dokładnie tam, gdzie biegacze najbardziej tego potrzebują.
Materiały prasowe adidas
fot. Materiały prasowe adidas
Buty 4DFWD 2 są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, w tym w wersji Carbon Cloud White i Impact Orange dla mężczyzn oraz Grey Five i Cloud White dla kobiet. But dostępny jest na stronie adidas.pl i jest dostępny dla konsumentów od 1 września, a dla członków adiclub od 22 sierpnia.
Nadszedł but do biegania rodem z przyszłości – aby dowiedzieć się więcej, odwiedź adidas.pl. i śledź kanały adidas na Instagramie, Facebooku i Twitterze, używając #adidas4DFWD.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie