Ma 81 lat i jest influencerką fitness

Erika bierze udział we wszystkich wyzwaniach na TikToku.
Ma 81 lat i jest influencerką fitness
fot. instagram.com/erikarischko/
06.04.2021
Dominika Stanisławska

Z tego artykułu dowiesz się m.in.

  • kim jest Erika Rischko;
  • jak ćwiczenia pomagają zwalczać samotność;
  • dlaczego nigdy nie jest za późno na aktywność fizyczną.

Erika Rischko ma 81 lat, ale wiek to tylko liczba. Kobieta jest influencerką fitness i pokazuje, że nigdy nie jest za późno, by o siebie zadbać.
Zobacz więcej: 
Dzięki TEJ jednej rzeczy naprawdę schudniesz

Ma 81 lat i jest influencerem fitness

Erika Rischko od dłuższego czasu zajmuje się szeroko pojętymi ćwiczeniami fitness. Nie byłoby w tym nic niesamowitego, gdyby nie fakt, że ma 81 lat, a większość influencerów jest dużo młodsza. Erika pokazuje, że wiek to tylko liczba, a dbać o siebie można na każdym etapie życia. Kobieta szybko zdobyła wielu obserwatorów na TikToku, ze względu na branie udziału we wszystkich wyzwaniach treningowych. Swój pierwszy film opublikowała w kwietniu 2020 roku. Od tamtej pory grono jej obserwatorów wynosi 117 tys., a jej filmy mają ponad 2,2 mln polubień. 

Erika udzieliła wywiadu Good Morning America, w którym powiedziała, że reakcja na jej filmy była bardzo pozytywna, co dało jej energię do kontynuowania przedsięwzięcia. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Erika Rischko (@erikarischko)

Pandemia koronawirusa a dbanie o siebie

Zamknięcie siłowni spowodowało, że Erika za namową córki zaczęła nagrywać filmy w mediach społecznościowych. Rischko szybko zyskała rzeszę fanów dzięki tanecznemu wyzwaniu, w którym wzięła udział ze swoim mężem. Brała też udział w innych wyzwaniach fitness na TikToku, w tym #cupidshufflechallenge , #toosieslidechallenge oraz jednominutowym #abchallenge i #plankchallenge. Zaczęła również publikować filmy ze swoich treningów na Instagramie.
Zobacz więcej: 
Batony zbożowe z płatków żytnich i masła orzechowego [PRZEPIS]

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Erika Rischko (@erikarischko)

Pasja przyszła z wiekiem

Erika Rischko zaczęła trenować po pięćdziesiątym roku życia, kiedy poczuła, że doskwiera jej samotność. Dzieci się wyprowadziły, ona nie chciała siedzieć bezczynnie, dlatego zapisała się na siłownie. Chociaż swój rytm ćwiczeń wyrobiła dopiero ok. 5 lat później, to przez ten cały czas ćwiczenia pomagały jej zwalczać samotność. W wywiadzie dla GMA Erika powiedziała, że ćwiczy dwa razy dziennie przez kilka dni w tygodniu.

Co jest sekretem długowieczności według Eriki? To nie tylko ćwiczenia i dieta, ale także szukanie tego, co dla nas najlepsze. Co więcej, kobieta twierdzi, że nie ma potrzeby robić ekstremalnych rzeczy w życiu, a karanie się, jedną z nich. Rób to, co sprawia ci przyjemność - to motto Eriki.

Zgadzacie się z nim?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Erika Rischko (@erikarischko)

źródło: Good Morning America

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie