TO jedno ćwiczenie skutecznie wyszczupli twoje uda

My, kobiety, jesteśmy dużo bardziej krytyczne w stosunku do swojego wyglądu niż mężczyźni. Często brakuje nam pewności siebie i niejednokrotnie nie akceptujemy w 100% tego jak wyglądamy.
TO jedno ćwiczenie skutecznie wyszczupli twoje uda
fot. istock.com
18.06.2020
Katarzyna Lemanowicz

A to za małe piersi, a to za duże pośladki, za bardzo wystający brzuch. Częścią ciała, która spędza sen z powiek i nad którą najtrudniej pracować są nasze uda.

Zdrowa dieta to podstawa, to 70% sukcesu. Dzięki prawidłowemu odżywianiu się owszem schudniesz, ale po to żeby wypracować konkretne partie mięśniowe, partie ciała potrzebne są ćwiczenia.

Jak wypracować szczupłe uda?

Przysiady są dobre, ale u niektórych kobiet mogą zwiększać nogi. Wypróbuj wypychanie bioder. Ćwiczenie to polega na tym, że kładziesz się na macie, nogi opierasz na ławce – kolana zgięte pod kątem 90 stopni. Lewą nogę prostujesz (palce stopy wyciągnięte do góry). Napnij mięśnie pośladków i zacznij unosić lewą nogę do góry. Wykonuj to ćwiczenie bardzo powoli, pamiętaj o napinaniu mięśni. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz przynajmniej 20x. Zmień nogę.

Trening nóg

fot. istock.com

Chcesz skutecznie pozbyć się nadmiaru tłuszczu nóg? Wprowadź do każdego treningu to ćwiczenie, zdrowo się odżywiaj, 2x w tygodniu trenuj siłowo i postaraj się przejść 20 000 kroków dziennie.

Dasz radę? Podejmij to wyzwanie i zacznij działać.

Zobacz więcej: Chcesz stracić na wadze? Oto co możesz zrobić, żeby szybko osiągnąć ten efekt!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie