Wiemy, jakie są fit tajemnice gwiazd! Właśnie dzięki temu Gwyneth Paltrow ma tak piękną figurę!

Gdybyś mogła zadać pytanie trenerowi gwiazd – czy pierwszym nie byłoby JAK ONE TO ROBIĄ?
Wiemy, jakie są fit tajemnice gwiazd! Właśnie dzięki temu Gwyneth Paltrow ma tak piękną figurę!
fot. Instagram @tracyandersonmethod
29.06.2020
Katarzyna Lemanowicz

Wydaje się, że każdego dnia, w każdej godzinie wyglądają perfekcyjnie, a tyją ewentualnie tylko dla roli. Tracy Anderson, trenerka fitness i przyjaciółka Gwyneth Paltrow dosadnie i krótko skomentowała jak to się robi…

To jest FIT TAJEMNICA gwiazd!

Dla strony POPSUGAR powiedziała: „możesz zapytać jak zdobyć tyłek Jennifer Lopez w trzech ruchach, możesz zapytać jak uzyskać nogi Gwyneth Paltrow w trzech ruchach ale będę powtarzać, to się nie zdarzy. Droga na skróty nie istnieje.”

To chyba dość jasne, praca nad ciałem, treningi, dbanie o siebie, odpowiednie oczyszczanie i nawilżanie skóry oraz dieta ot cała tajemnica. Oczywiście jedne osoby mają większe predyspozycje genetyczne do bycia szczupłą, do ciała bez cellulitu.

Zobacz więcej: Kolejna fit mama chwali się brzuszkiem po ciąży!

Nie da się fizycznie wypracować idealnej kopii ciała ulubionej gwiazdy, celebrytki! Tak owszem zabiegi chirurgii plastycznej może i umożliwiają takie rzeczy – ale z naturą i zdrowiem mają niewiele wspólnego. Przede wszystkim musisz zaakceptować siebie, pokochać i chcieć zmienić swój styl życia, dietę, zacząć trenować tylko i wyłącznie dla siebie.

Bądź sobą! Trenuj, odżywiaj się zdrowo i daj sobie czas – efekty zaskoczą cię szybciej niż myślisz! Ceń życie, kochaj siebie i żyj w zgodzie ze sobą. Bądź autentyczna, piękna, empatyczna i szczęśliwa – TO KLUCZ DO SUKCESU!

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Magda (Ocena: 5) 30.06.2020 19:34
Również postanowiłam się za siebie wziąć. Kupiłam sobie catering dietetyczny warszawski dzień od Pana Gesslera i strasznie sobie chwalę. Bardzo dobre jedzenie i co najważniejsze udało mi się schudnąć.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie