Ta influencerka pokazuje jak SPEKTAKULARNIE zmieniło się jej ciało, kiedy przestała pić alkohol!

W wieku 20 lat, przynajmniej 3 razy w tygodniu piła alkohol.
Ta influencerka pokazuje jak SPEKTAKULARNIE zmieniło się jej ciało, kiedy przestała pić alkohol!
fot. Instagram @jellydevote
21.06.2020
Katarzyna Lemanowicz

Zmiana jej fizyczności jest tak oszałamiająca, że trudno uwierzyć, że to ta sama kobieta.

Jakiś czas temu umieściła na swoim profilu to zdjęcie z porównaniem: alkohol – woda, niezdrowa – zdrowa, nieświadomość – szczęście.

Odstaw alkohol i chudnij

Daje do myślenia…? Jelly podkreśla, że teraz czuje się rewelacyjnie. „Ludzie zawsze pytają mnie ile schudłam, szczerze mówiąc nie wiem. W najcięższym momencie ważyłam jakieś 75kg, najlżejszym 45kg. Ale wiecie co jest najważniejsze? To jak się czujesz w stosunku do samej siebie. Nie skupiaj się na wadze, ile kilogramów zostało ci do zrzucenia, tylko na tym żeby żyć w zgodzie ze sobą, jeść zrównoważone posiłki i unikać alkoholu. Zobacz, po lewej stronie ja wiecznie imprezująca, pijąca morze alkoholu, po prawej zdrowa ja, trenująca, jedząca zdrowe rzeczy i pijąca… wodę.

Zobacz więcej: Dlaczego każdy trening powinnaś zaczynać od brzuszków?

Jelly Devote ma na swoim Instagramie ponad 550 tys. obserwujących. Oczywiście jej figura to nie tylko zasługa zaprzestania picia alkoholu, to treningi – 3-6 razy w tygodniu i do tego zdrowy styl życia. 

Jest tak wiele pozytywnych zmian z rezygnacji picia alkoholu, że trudno wyliczać. Oczywiście, lampka wina, czy jedno piwo raz na jakiś czas nie zaszkodzą, ale może warto wypróbować sposób Jelly na perfekcyjną figurę i podjąć wyzwanie, np. 4 miesiące bez alkoholu, co wy na to? Jej udało się zgubić 14 kilogramów właśnie w 4 miesiące. Do tego treningi i w miarę zdrowa dieta… Damy radę? 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie