Ta profesjonalna baletnica pokazuje jak skutecznie walczyć z cellulitem!

Najważniejszym krokiem do zmiany stylu życia, do zmiany na zdrowe i skuteczne odchudzanie to przede wszystkim zaakceptowanie swojego ciała.
Ta profesjonalna baletnica pokazuje jak skutecznie walczyć z cellulitem!
fot. Instamgram.com @kyliesheaxo
14.07.2020
Katarzyna Lemanowicz

To także „wyrzucenie” z głowy tych negatywnych myśli i negatywnego postrzegania swojego ciała. 

Ta profesjonalna baletnica pokazuje jak skutecznie walczyć z cellulitem!

Kylie Shea tancerka, profesjonalna baletnica, aktorka. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 500 tys. osób. Każdy jej wpis to seria inspirujących zdjęć, to pokazanie perfekcji ciała, piękna ruchu. To wysmakowany artyzm, delikatność, kobiecość i siła w jednym…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kylie Shea (@kyliesheaxo)

Jakiś czas temu opublikowała zdjęcie, które wyróżniało się na tle pozostałych. Chodzi o brak filtrów czy edycji zdjęcia – to pokazanie cellulitu i niedoskonałości. Kylie opublikowała to zdjęcie po to, żeby pomóc innym, którzy zmagają się z nieakceptowaniem i krzywym obrazem swojego ciała.

Kylie przyznała, że odkąd pamięta miała cellulit i do pewnego momentu była bardzo wrażliwa na ten temat. Przez lata zmagałam się z niezdrowymi nawykami żywieniowymi jako młoda dziewczyna, do dziś ciężko pracuję nad swoim wyglądem, przyrostem mięśni i odchudzaniem.

Zobacz więcej: Wiemy, jakie są fit tajemnice gwiazd! Właśnie dzięki temu Gwyneth Paltrow ma tak piękną figurę!

Publikując to zdjęcie była po tygodniu ciężkich treningów i przygotowań do kolejnych spektakli. Przyznaje, że dopiero wtedy, pierwszy raz w życiu, kiedy spojrzała w lustro – nie oceniała siebie, swojego cellulitu tak jak zwykle to robiła. Zrozumiała, że to jak reaguje głowa - myślenie ma ogromny (jak nie najważniejszy) wpływ na wygląd, kondycję i wreszcie akceptację ciała.

Internet jest pełny zdjęć kobiet, które nie mają nawet grama cellulitu – a prawda jest zupełnie inna. Ponad 80% z nas cierpi na tę przypadłość – jedne w mniejszym drugie w większym stopniu.

 

@PointeChronicles • This is Me • I am 5'6". My weight fluctuates from 108lbs to 135lbs. My body is extremely sensitive to what I eat, the way I workout, my period, & the ups and downs of life. 3 weeks ago when I filmed #PointeChronicles Vogue, I was feeling strong and confident. Last night I finally got back to the studio to film another idea, and when I looked at myself in the mirror I felt the complete opposite. That moment turned into this video idea. Part of your job as a dancer is to maintain a very specific aesthetic. Those specifics can vary drastically from style to style and be very difficult to maintain. For anyone who has experienced this moment and done some version of this in the mirror, I want you to know that you are not alone. I do it too. One of my most FAQ's is how I stay fit. The truth is, it's a constant battle to maintain a healthy balance, both mind and body. Some weeks I find it better than others. I go through cycles with my weight, my creativity, my drive, my darkness, & everything else. I am working towards self love 100% of the time, & starting today I am challenging myself to banish any negative body image thoughts from my mind, because there is no time for such nonsense. I hope this video will inspire at least one person to do the same. The world needs our love, kindness, and positivity more than ever... and the more we give this to ourselves, the more we will be able to share it with each other #KylieShea #PointeChronicles #ballerina #balletdancer #bodyimage #ballerinas #dancelife #dancers #selflove #balletdancer

Post udostępniony przez Kylie Shea (@kyliesheaxo)

Cały świat baletu wydaje się perfekcyjny – idealny – wręcz bez skazy. A tak nie jest. Tym zdjęciem chciałam powiedzieć, żebyście nie przestawały trenować, nie poddawały się i pamiętały, że nasze ciała będą najlepiej reagować na całą naszą ciężką pracę, kiedy nasze „głowy” będą zdrowe.

W dzisiejszym świecie pełnym sztucznej i wymyślonej perfekcji, ważne jest, żeby osoby – profesjonalni trenerzy, tancerze, sportowcy, udowadniali, że tak naprawdę ta perfekcja nie istnieje. Że siła bierze się z ciężkiej pracy, że najważniejsze jest zaakceptowanie siebie, działanie, trenowanie i nie poddawanie się, a także umiejętność nieprzejmowania się swoimi niedoskonałościami.

Akcje tego typu są dla ciebie inspirujące czy raczej nie?  

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie