Zobacz jak zmienia się jej brzuch w zaledwie 12h!

Jeśli nigdy nie miałaś wzdęć to jesteś szczęściarą. Dla wielu z nas, to co jesz, co pijesz czy tryb życia dosłownie natychmiastowo wpływają na stan figury.
Zobacz jak zmienia się jej brzuch w zaledwie 12h!
fot. Instagram @tiffanybrien
26.06.2020

Blogerka, Tiffany Brien, chciała udowodnić i dodać otuchy tym dziewczynom, które z problemem wzdętego brzucha borykają się na co dzień i powiedzieć, że nie są w tym same.

Zobacz jak zmienia się jej brzuch w zaledwie 12h!

Zrobiła sobie zdjęcie brzucha zaraz po przebudzeniu, a potem po 12h, tuż przed pójściem spać. Podpisała je, nie jestem w 6 miesiącu ciąży. Pamiętajcie, że nie wszyscy jesteśmy tacy idealni jakby się wydawało patrząc na profile w mediach społecznościowych. Takie złe dni zdarzają się większości z nas, nikt nie jest doskonały. Bo najzwyczajniej, czasami potrzebuje dnia odpoczynku, totalnego luzu, czego właśnie konsekwencją jest taki brzuch.


fot. www.facebook.com/tiffanybrienblog

„Co najważniejsze, nie martwcie się, to zdarza się najlepszej z nas!”

Wyjaśniając, od czego dostała takiego ciążowego brzucha: „to cudowny koktajl: braku snu, stresu, hormonów i nietolerancji pokarmowej – wybuchowa mieszanina. To zdjęcie to zły dzień, dzień w którym nie mogę dokładnie powiedzieć, co zjadłam, co sprawiło, że mój brzuch wygląda jakbym była w ciąży. Przeanalizowałam wszystko co zjadłam i moje posiłki były względnie „czyste”, więc może było to coś co wydawało mi się, że jest zdrowe, a takim nie było”.

Zobacz więcej: Wiemy, w które dni cyklu schudniesz najbardziej

Wzdęcia to dość poważny problem, a bagatelizowany i nieleczony może doprowadzić do wielu poważnych chorób. Skorzystaj z tych wskazówek i zobacz, co powoduje ten dyskomfort:

  • Wyśpij się
  • Prowadź dziennik co jadłaś, o której godzinie, ile wody w ciągu dnia wypiłaś
  • Zaznacz dni, w których miałaś wzdęcia
  • Zastosuj suplementy poprawiające perystaltykę jelit i wspomagające trawienie. Postaw na probiotyki.
  • Pij herbatkę miętową: poprawia trawienie jak mało co.
  • Zrelaksuj się
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie