Jak w szybkim tempie schudnąć 10kg?

To trening, który cieszy się niezmiennym powodzeniem wśród największych gwiazd Hollywood.
Jak w szybkim tempie schudnąć 10kg?
fot. istock.com
22.07.2020
Katarzyna Lemanowicz

Spora część aktorów, w trakcie swojej kariery, mierzy się z rolą, której zadanie jest szybkie tycie, lub odchudzanie się. Jak wiemy tycie jest dość łatwe do wykonania (przynajmniej w większości przypadków). Natomiast powrót do formy, czy wypracowanie na potrzeby filmu perfekcyjnej sylwetki, to już nie jest taka prosta sprawa.

Ten trening sprawi, że w szybkim tempie schudniesz 10kg!

Z taką sytuacją musiała się zmierzyć Vanessa Hudgens, która dla roli w Gimme Shelter przytyła dość sporo – ok. 10kg. Chcąc podjąć się kolejnej roli musiała szybko wrócić do formy.

Wybrała trening uwielbiany przez gwiazdy Hollywood, a mianowicie Soul Cycle. To ćwiczenia wykonywane na rowerze stacjonarnym.

Co to jest SOULCYCLE?

To 45 minutowe zajęcia na rowerze stacjonarnym – to intensywne treningi siłowe, cardio, to rzeźbienie mięśni i wykorzystywanie różnorodnych choreografii, a wszystko w rytm muzyki. Pierwsze studio SoulCycle z autorskim programem treningowym powstało w Nowym Jorku, w 2006 roku. W tej chwil to sieć ze studiami w 13 stanach USA i 3 zlokalizowanych w Kanadzie. SoulCycle to autorskie programy treningowe i autorskie rowery zaprojektowane tak, by wycisnąć z ciebie maksimum.

Zobacz więcej: KARDIO zwiększa metabolizm bardziej niż treningi SIŁOWY

Soulcycle - trening gwiazd Hollywood!

Bo po pierwsze to świetna zabawa, a po drugie faktycznie w dość krótkim czasie możesz spalić ogromną ilość kalorii i schudnąć!

Vanessa Hudgens wielokrotnie powtarzała, że treningi SoulCycle w połączeniu z jogą zdziałały cuda. Schudła, pięknie wyrzeźbiła sylwetkę, a przede wszystkim otworzyła umysł i od tej pory czerpie radość z każdego treningu.

Oczywiście zgodnie z zaleceniami specjalistów, 70% to prawidłowa dieta, 30% to aktywność fizyczna. Nie inaczej było w przypadku Vanessy. Jak przyznała stosowała dietę, która zakładała prawie całkowitą rezygnację z węglowodanów.

Co prawda w Polsce nie są dostępne autorskie zajęcia SoulCycle, ale jeśli chcesz wypróbuj SPINNING. Warto urozmaicić treningi i wprowadzić taką formę pracy nad sylwetką.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.07.2020 15:41
Trzeba jeść zdrowo, pić dużo cisowianki, ćwiczyć i efekty są. Jak ktoś siedzi na kanapie to takich efektów nie będzie. To wiadoma sprawa.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie