Ta blogerka pokazuje oszałamiającą metamorfozę w 5 miesięcy po porodzie

Gwiazda Instagrama – trenerka fitness Emily Skye na swoim profilu inspiruje miliony dziewczyn. Codziennie dzieli się ze światem każdym krokiem dotyczącym jej stylu życia, treningów diety oraz motywacji.
Ta blogerka pokazuje oszałamiającą metamorfozę w 5 miesięcy po porodzie
fot. Instagram @emilyskyefit
26.06.2020

Parę dni temu umieściła zdjęcie pokazujące metamorfozę i efekty treningów po ciąży. Przyznała, że w momencie kiedy lekarz pozwolił jej trenować była przerażona jak dużo pracy będzie musiała włożyć w powrót do formy. Ale udało się, pomimo tego że czuła się bardzo powolna i ociężała wykonywała swój program 5 razy w tygodniu i to o północy lub później – dopiero gdy jej córka Mia poszła spać.

Oszałamiająca metamorfoza 5 miesięcy po porodzie

Emily Skye przyznała, że efekty doceniła dopiero jak porównała zdjęcia, 6 tygodni po porodzie i 22 tygodnie po porodzie. Różnica jest oszałamiająca.

 

Pomimo tego, że już wróciła do rutyny treningowej cały czas musi pamiętać o napinaniu brzucha, prostowaniu się i zapomnieć o przyjmowaniu pozycji jakby była w ciąży.

Nie jestem dla siebie surowa i cały czas cieszę się życiem, pozwalam sobie na pyszne i czasami średnio zdrowe smakołyki. Nie popadłam w obsesję najszybszego powrotu do formy sprzed ciąży i przede wszystkim córka jest dla mnie najważniejsza.

Zobacz więcej: Fit mama chwali się brzuszkiem po ciąży

Na swoim profilu Emily była i jest bardzo otwarta, dzieliła się każdym etapem z ciąży i powrotu do formy po ciąży. Nie boi się podejmować trudnych tematów dotyczących baby blues, depresji poporodowej, czy bezsilności i zmęczenia.

Przyznała się, że pierwsze 10 dni po porodzie czuła się nieszczęśliwa, ciągle płakała i nie wiedziała czemu tak się dzieje.

Dopiero, gdy zaczęła wykonywać lekkie treningi poczuła się lepiej. Najważniejsze jest to, żeby we wszystkim zachować zdrowy umiar i rozsądek, a powrót do formy, praca nad figurą, nad zdrowym wyglądem była dla ciebie przyjemnością, a nie znienawidzoną koniecznością. Pamiętaj nie wymagaj od siebie za dużo. Daj sobie czas, działaj i się nie poddawaj.

Nigdy nie wątp w siebie i nie pozwól by wątpliwości i negatywne emocje  innych osób wpłynęły na ciebie. Możesz wszystko…!

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Judyta (Ocena: 5) 27.06.2020 20:13
Człowiek lepiej się czuje, jak tak schudnie. Ja sama miałam duży kompleks wagi, ale wzięłam za siebie. Kupiłam sobie catering dietetyczny warszawski dzień od Pana Gesslera i się nie poddaję.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie