Ta blogerka podzieliła się tajemną sztuką perfekcyjnego wyglądu!

Non stop jesteśmy bombardowane pięknymi, pełnymi, wręcz idealnymi pośladkami.
Ta blogerka podzieliła się tajemną sztuką perfekcyjnego wyglądu!
fot. Instagram @saggysara
23.07.2020
Katarzyna Lemanowicz

Fanów „tylnej części” Kim Kardashian jest tyle samo co przeciwników. To czy są prawdziwe czy nie – nie wiadomo… Jedno jest pewne, żeby wyrzeźbić mięśnie, schudnąć potrzebna jest cierpliwość, trening i odpowiednia dieta.

Nie oszukujmy się, po miesiącu ćwiczeń może i zobaczysz lekką różnicę, ale wyrzeźbienie mięśni czy to nóg, ud, pośladków, brzucha czy góry trwa… Jedno jest pewne to co na Instagramie nie zawsze wygląda tak w rzeczywistości.

Sarah Puhto, blogerka, weganka, zakochana w sobie i bardzo pozytywna dziewczyna pokazuje, że realia w wyglądzie często odbiegają od tego co jest na zdjęciu.

Idealne ciało to takie, które ty akceptujesz, które ty kochasz. Czasami pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie zmienić ćwiczeniami, dietą. Każda z nas ma różne kształty, różne wady i zalety. Najważniejsze to nie oglądać się na innych i robić swoje, a efekty cię onieśmielą ;). 

Zdjęcia na Instagramie to odpowiednia poza, światło, dobór stroju. To także odpowiednio założony strój, który podkreśla co ma podkreślać i ukrywa mankamenty. To jest przemyślana strategia, na którą niestety dużo dziewczyn daje się złapać.

Bądź realną wersją siebie, dbaj o swoje zdrowia, ciało. Oczywiście inspiruj się trenerkami, osobami medialnymi ale nie bierz dosłownie tego co jest w sieci. 

Zobacz więcej: Dieta amerykańskich gwiazd - stosuje ją Jennifer Lopez

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie