Każde z nich schudło po 50kg - zobacz jak tego dokonali!

Dzielił ich ocean, on mieszkał w Luizjanie, w Stanach Zjednoczonych, ona w Szwecji.
Każde z nich schudło po 50kg - zobacz jak tego dokonali!
fot. Instagram @marialanders
10.08.2020
Katarzyna Lemanowicz

Kiedy on ważył ponad 120kg powiedział stop, odświeżył swój kanał na YouTubie i rozpoczął podróż po lżejszą wersję siebie. Ona natknęła się na jego profil i dołączyła do wyzwania.

Razem stracili ponad 90kg, co przyznajcie jest niezłym osiągnięciem jak na działania na własną rękę: determinacja i cierpliwość godne naśladowania. W tej historii niesamowite jest, że to właśnie dieta i odchudzanie połączyła te dwie osoby, mieszkające na dwóch różnych kontynentach. Maria w najgorszym momencie ważyła prawie 120kg. Przeglądała kanały na YouTubie i zobaczyła – jak dzisiaj wspomina – najprzystojniejszego faceta na świecie. Z biegiem czasu stali się sobie bliscy dzięki dzieleniu się wspólnym wyzwaniem i dążeniem do celu. Maria przeniosła się do Stanów i we wrześniu 2016 roku para pobrała się.

To co zrobili, jak schudli, jak zmienili swoje życie jest niesamowite. Niesamowita jest też historia ich miłości. Codziennie inspirują, i potwierdzają, że można i przede wszystkim warto zmieniać i spełniać marzenia. 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie