Ćwiczenia, dzięki którym seks będzie jeszcze przyjemniejszy!

Te pozy jogi poprawiają elastyczność, „otwierają” biodra i pomagają w lepszym kontakcie z ciałem.
Ćwiczenia, dzięki którym seks będzie jeszcze przyjemniejszy!
fot. istock.com
07.08.2020
Katarzyna Lemanowicz

Seks będzie przyjemniejszy jeśli wzmocnisz siłę fizyczną, elastyczność i wytrzymałość. Wypróbuj te asany i ciesz się z seksu jak nigdy dotąd! W trakcie wykonywania tych ćwiczeń postaraj się wyciszyć, znajdź miejsce spokojne. Zamknij oczy, weź kilka głębokich wdechów. Jeśli ci to pomoże włącz relaksującą muzykę.

Ćwiczenia, dzięki którym seks będzie jeszcze przyjemniejszy!

Ćwiczenie 1 Squat to LOW LUNGE

Z pozycji przysiadu, z nogami szerzej niż szerokość bioder. Upewnij się, że prawe kolano nie wychodzi poza linię stóp, dłonie są po wewnętrznej stronie prawej stopy. rób wykrok lewą nogą do tyłu – głęboko, wyciągnij tę nogę. „Obracaj” wewnętrzną część uda raz do sufitu raz do podłogi. Jeśli to możliwe połóż przedramiona na podłodze. Oddychaj głęboko! Niech twoje biodra lekko się podnoszą i opadają – to poprawi twoją elastyczność. Zmień nogę. Powtarzaj ćwiczenie po 10x na każdą stronę.

Ćwiczenie 2 LOW LUNGE to twist

Przyjmij pozycję deski na przedramionach (deska niska). Następnie lewą nogę dostaw do przedramienia, stopa po zewnętrznej stronie lewej ręki, kolano na wysokości barków. Spójrz do góry, przytrzymaj! Powtórz na drugą stronę. Zrób po 10x na każdą stronę.

Zobacz więcej: 7 najskuteczniejszych trików na PŁASKI BRZUCH!

Ćwiczenie 3 Downward Dog to Camel Pose

Zacznij od pozycji psa, przejdź do pozycji deski, wróć do pozycji psa. Przejdź do pozycji klęku na łydkach, wyprostuj się, głowę do góry. Otwórz ramiona, ręce wyprostowane za plecy, dotykają pięt. Staraj się dotykać pięt, wytrzymaj chwilę. Powtórz jeszcze 10x.


fot. istock.com

Ćwiczenie 4 Seated Meditation

Usiądź wygonie, wyprostuj plecy, dłonie ułóż na kolanach. Zamknij oczy i oddychaj.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie