Tylko 4 tygodnie dzielą cię od seksownego brzucha!

Zacznij już dziś, a pierwsze efekty treningu zobaczysz już po miesiącu.
Tylko 4 tygodnie dzielą cię od seksownego brzucha!
fot. istock.com
06.12.2020
Katarzyna Lemanowicz

Bądź cierpliwa i nie poddawaj się nawet jeśli najdzie cię chwila zwątpienia. Dla szybszej i bardziej precyzyjnej realizacji, najlepiej jest wizualizować swój cel. 

Zacznij od 10 minutowej rozgrzewki – ta w formie tabaty będzie idealna. Spali niechciany tłuszczyk! Następnie przejdź do części głównej.

Ćwiczenia na płaski brzuch

Ćwiczenie 1 Naprzemienne przyciąganie nóg do klatki piersiowej

Połóż się na plecach. Unieś głowę, nie odrywając barków od podłogi. Przyciągnij prawą nogę (zgiętą pod kątem 90st.) do klatki piersiowej, a lewą unieś wyprostowaną nad podłogę. Ręce oprzyj na prawym udzie. Z wydechem zmieniaj ustawienie nóg. Pamiętaj, żeby nie odrywać dolnej części pleców od podłogi. Powtarzaj 20x na stronę.

Ćwiczenie 2 A’la Kraul

Połóż się na brzuchu. Głowa jest przedłużeniem całego ciała, nie zadzieraj jej. Ręce wyciągnij wyprostowane do przodu. Nogi na szerokość bioder wyprostowane. Dłonie i stopy unieś tuż nad podłogę. Z wydechem unieś wyżej lewą rękę i prawą noge – cały czas wyprostowane. Z wdechem opuść lekko nad podłogę. Następnie powtórz na druga stronę. Całość powtórz 20x.

Zobacz więcej: Od teraz trening w trudnych warunkach pogodowych będzie czystą przyjemnością!


fot. istock.com

Ćwiczenie 3 Przyciąganie nóg

Połóż się na plecach. Głowę i łopatki oderwij od podłogi. Przyciągnij wyprostowaną prawą nogę do splecionych dłoni. Z wydechem zmień ustawienie nóg. Powtórz na każdą stronę po 20x.

Ćwiczenie 4 Żabie brzuszki

Połóż się na plecach. Dłonie podłóż pod głowę, pamiętaj łokcie szeroko. Nogi ustaw tak by złączyć podeszwy stóp, rozchyl kolana na boki jak najbardziej potrafisz. Z wydechem oderwij głowę i łopatki od podłogi. Przy wykonywaniu tego ruchu patrz się cały czas w sufit – nie przybliżaj brody do klatki piersiowej. Wróć do pozycji wyjściowej i powtarzaj 20x.

Zobacz więcej: 4 najważniejsze sposoby na zbudowanie jędrnych pośladków

Ćwiczenie 5 Naprzemianna stronne skłony do kostek

Połóż się na plecach, ręce wzdłuż tułowia. Nogi ugnij w kolanach do 90st. W pozycji leżącej zacznij wykonywać naprzemienne skłony raz do lewej raz do prawej kostki. Powtórz po 20x na stronę.

Całość zrób jeszcze co najmniej 3 razy!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie