Te zdjęcia pokazują jak można się zmienić w niecałe 2 tygodnie!

Chcesz mieć płaski brzuch, jędrny z zarysowanymi mięśniami? Iulia Danilova, 25 letnia mama z Los Angeles (mama 2 letniej córki) udowodniła, że wystarczą 2 tygodnie na zmianę.
Te zdjęcia pokazują jak można się zmienić w niecałe 2 tygodnie!
fot. Instagram @fit.with.iulia
08.08.2020
Katarzyna Lemanowicz

Tak, powiesz zaraz, że przed wygląda równie dobrze. Zgadzamy się z Tobą, ale…? Na zdjęciach umieszczonych na Instagramie widać dokładnie jak ćwiczenia i dieta wpłynęły na wygląd jej niemal już idealnego ciała.

Bez cudowania, wymysłów trudnych do powtórzenia. Cardio i zmniejszenie kalorii z węglowodanów – to pomogło Iulii spalić tłuszczyk i „wydobyć” ABS.

To nie jest tak, że Danilova zaczęła trenować i po 2 tygodniach już były efekty. Do momentu pierwszego zdjęcia podnosiła głównie ciężary i pracowała nad poszczególnymi partiami mięśni. 

Przyznała, że nie wplatała w swoje treningi ćwiczeń cardio. Oczywiście uważała na to co je, przykładając wagę do dobrego źródła węglowodanów: ryż, makaron i ziemniaki, a także białko z czerwonego mięsa, kurczak, jaja i koktajle proteinowe oraz tłuszcz z awokado, hummusu i oliwy z oliwek. Chcąc wypracować wymarzoną masę mięśniową robiła wszystko co trzeba… 

Postanowiła podjąć wyzwanie i do standardowego planu treningowego dołożyła cztery sesje cardio: rowerek, bieżnia, szybki marsz czy bieganie.

W międzyczasie zamiast restrykcyjnej diety, po prostu ograniczyła minimalnie ilość spalanych kalorii o 10% (głównie węglowodany). Dodatkowo jadła więcej białka. Jak podkreśliła absolutnie się nie głodzę! Bardzo restrykcyjna dieta i niska ilość kalorii prowadzi do wyniszczenia organizmu, złego samopoczucia i rozdrażnienia.

Iulia nie ma jakiegoś konkretnego planu jak ma wyglądać jej figura, natomiast podjęła wyzwanie i cały czas wplata w swoje treningi cardio.

Jedno jest pewne, to kolejny przykład na to by mieć smukłe, jędrne i wyrzeźbione ciało trzeba pracować. Zmień myślenie i rusz się! Zacznij ćwiczyć.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie