Tego o diecie gwiazd nie wiedziałaś!

Pewnie często zadajesz sobie pytanie jaką dietę wybrać, czy w ogóle przejść na dietę, albo może lepiej po prostu zdrowo żyć.
Tego o diecie gwiazd nie wiedziałaś!
https://www.instagram.com/katyperry/
08.10.2020
Katarzyna Lemanowicz

Może wybierzesz coś z tego zestawienia i zainspirujesz się dietami, które stosują lub stosowały gwiazdy.

Księżna Kate - jaką dietę stosowała?

W momencie kiedy chciała schudnąć wybierała Dietę Dukana. To czteroetapowy plan, gdzie głównymi składnikami są białka. I FAZA to odchudzanie i oczyszczanie, trwa około 5 dni. W tym czasie jesz między innymi cielęcinę, chudą wołowinę, drób, ryby, owoce morza, chudy nabiał. II FAZA to łagodny spadek wagi. W tym etapie jesz wszystkie produkty dozwolone w fazie I plus warzywa. Wciąż zakazane są ryż, ziemniaki, kukurydza, warzywa strączkowe i awokado. Nie możesz używać też żadnych tłuszczy. III FAZA to utrwalanie wagi, w której możesz jeść produkty z poprzednich etapów plus dwa razy w tygodniu przysługują ci dwie porcje produktów skrobiowych. Możesz używać tłuszcz ale w niewielkich ilościach. Etap ostatni to stabilizowanie wagi. Możesz jeść co chcesz i  ile chcesz ale bez przesady. Oczywiście zapominasz o fast foodach, słodyczach czy napojach gazowanych.

Dieta Katy Perry

Kiedy potrzebuje stosuje dietę 5 składników Harleya Pasternaka. Ta dieta to przede wszystkim nauka zdrowych nawyków, można schudnąć na niej max. 7kg. Trwa 5 tygodni, powinna składać się z 3 posiłków głównych, 2 mniejszych, spożywanych co 3-4 godziny. Najważniejsze jest śniadanie, które powinno dostarczyć odpowiedniej ilości energii – żeby dobrze rozkręcić organizm. Kolacja powinna być lekkostrawna, tak by nie obciążała żołądka. W sumie dzienna wartość kaloryczna to 1500kcal. Według tej diety, każdy posiłek powinien składać się z chudego białka, węglowodanów złożonych, błonnika, dobrych tłuszczy i napojów bez dodatku cukru.

Zobacz więcej: Jak się zmotywować do diety?

Dieta Victorii Beckham

Przytyła ponad 14 kg w ciąży ze swoją córką Harper Seven i chcąc wrócić do rozmiaru zero przeszła na dietę 5 garści. Polega na jedzeniu 5 posiłków, co 2-3 godziny, o objętości twojej garści. To dieta max 1000kcal, z reguły objętość posiłków to 250ml lub 250g. W diecie tej postaw przede wszystkim na zdrowe produkty: warzywa, pełne ziarno i dobrej jakości białko, unikaj przede wszystkim słodyczy, produktów wysokoprzetworzonych, gotowców i dużej ilości soli. Ważne też jest picie dużej ilości wody niegazowanej, możesz pić zieloną herbatę i kawę, ale nie więcej niż 1 filiżankę dziennie.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.10.2020 12:07
Każdy ma swoje sposoby na odchudzanie ;) Ja zaczęłam od regularnego picia 2l cisowianki i zdrowej diety. Później wprowadziłam do tego ćwiczenia na siłowni dzięki czemu udało mi się zgubić kilka zbędnych kg :P
odpowiedz
Polecane dla Ciebie