Pozytywna inspiracja: Przed urodzeniem dziecka piła 4 litry coli dziennie i w ogóle się nie ruszała. Co stało się później?

Wystarczy dobra organizacja czasu i odrobina motywacji, by wypracować takie ciało.
Pozytywna inspiracja: Przed urodzeniem dziecka piła 4 litry coli dziennie i w ogóle się nie ruszała. Co stało się później?
24.05.2021
Katarzyna Lemanowicz

36-letnia Karlye Thurlow po urodzeniu dziecka ważyła 120 kilogramów i nosiła rozmiar 48. Wypijała około 4 litrów coca-coli dziennie, obżerała się i w ogóle nie była aktywna fizycznie. To wszystko sprawiło, że była cały czas zmęczona i nieszczęśliwa. Przyszedł jednak dzień, w którym zdecydowała, że czas coś zmienić w swoim życiu.

Karlye Thurlow - historia odchudzania

ruch to zdrowie

Karlye uznała, że hipokryzją z jej strony jest uczenie dzieci o zdrowym odżywianiu, podczas gdy sama nie daje najbliższym dobrego przykładu. Postanowiła więc całkowicie zmienić swój tryb życia. Pierwsze 20 kilogramów zrzuciła spacerując godzinę każdego dnia i wprowadzając do swojego życia zdrowe odżywianie.

Karlye Thurlow

Po 3 miesiącach Karlye zaczęła chodzić na siłownię 6 razy w tygodniu. Rozpoczęła współpracę z trenerem personalnym i dzięki temu w ciągu pół roku straciła 40 kilogramów. Dopiero wtedy, patrząc na stare zdjęcia, kobieta zdała sobie sprawę, ile nadprogramowych kilogramów nosiła każdego dnia.

strata wagi

Po straceniu łącznie 60 kilogramów Karlye zdała sobie sprawę, że przytyła tak przez stres, którego doświadczyła. Jej mama była w tym czasie w toksycznym związku, a Thurlow nie wiedziała jak jej pomóc.
„Przestałam stawiać siebie na pierwszym miejscu i skupiłam się na tym, by robić wszystko dla wszystkich.” – przyznała matka dwójki dzieci.

utrata wagi

Jednak utrata wagi zbiegła się z kolejnym ciężkim okresem w życiu Karlye. Jej obecnie 7-letnia córka Amber została zdiagnozowana z autyzmem, a małżeństwo i miłość do męża się wypaliły. Dodatkowo najmłodszy syn, Logan, który ma obecnie 3-lata, również został zdiagnozowany z autyzmem. Matka dwójki dzieci nie zamierzała jednak wrócić do starej wagi. Kupiła bieżnię, by móc ćwiczyć w domu i dalej dbała o zdrową dietę.

Karlye Thurlow

Obecnie Karlye waży 67 kilogramów, a dodatkowe 7 to same mięśnie. Zawodowo została trenerem personalnym i pomaga innym spełniać marzenia o wyrzeźbionym i zdrowym ciele. Przyznaje, że ma trochę zbędnej skóry na ramionach i brzuchu, ale nie zamierza tego usuwać. Podjęła jedynie decyzję o zrobieniu piersi, bo po takiej utracie wagi z jej dużego biustu nie zostało prawie nic.

zdrowy styl życia

Karlye podczas całej swojej metamorfozy nie spożywała żadnych innych płynów, oprócz wody i domowych smoothie. Jadła dużo białka i zielonych warzyw na obiad i kolację, a jeśli miała ochotę na przekąskę to decydowała się na owoce i biały ser. Swoja metamorfozą chce pokazać innym, jak ważne jest bycie zdrowym i jaki to wpływ ma na życie całej rodziny.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie