Pogromca cellulitu! Przeczytaj, jak skutecznie pozbyć się skórki pomarańczowej!

Każda z nas chciałaby się cieszyć gładkimi, szczupłymi i zgrabnymi nogami – to fakt.
Pogromca cellulitu! Przeczytaj, jak skutecznie pozbyć się skórki pomarańczowej!
20.10.2022
Katarzyna Lemanowicz

Niektóre szczęściary natura obdarzyła właśnie takim wyglądem, inne muszą obejść się smakiem… Problem staje się jeszcze większy, gdy na udach i pośladkach pojawia się cellulit. Nieestetyczna skórka pomarańczowa to zmartwienie wielu kobiet i powód do zawstydzenia, zawsze wtedy, gdy odsłaniają więcej ciała. Kiedy chcesz w końcu pozbyć się cellulitu, wybierz się na zabieg do gabinetu! Pomoże Sunekos Cell, jak działa?

Poznaj Sunekos Cell w walce z cellulitem

Gdy cellulit uporczywie nie znika i skutecznie psuje każde pamiątkowe zdjęcie w krótkich spodenkach, sukience czy w kostiumie kąpielowym – czas w końcu uporać się z nim!  Czy korzystałaś już zabiegów na cellulit? Sunekos Cell to nowość, preparat stworzony do przebudowy skóry. To niezwykle skuteczny i małoinwazyjny sposób na usunięcie cellulitu. Preparat zawiera niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, opatentowaną sekwencję aminokwasów oraz sole węglanowe i wodorowęglanowe, które wpływają na polepszenie kondycji skóry, a w konsekwencji na zredukowanie cellulitu. Zabieg polega na podaniu preparatu metodą iniekcji w miejsca, które objęte są cellulitem. Synergia składników zawartych w Sunekos Cell sprawia, że w skórze dochodzi do szeregu zmian. Następuje odmłodzenie fibroblastów i stymulowanie ich do produkcji nowego kolagenu i elastyny, przemodelowanie tkanek i neutralizacja kwasicy typowej dla stanu zapalnego. W efekcie po zabiegu zauważamy wygładzenie skóry i redukcję cellulitu, a także zmniejszenie obwodów ciała.

Czy Sunekos Cell jest dla mnie?

Jeśli próbowałaś już wielu innych sposobów: diety, ćwiczeń, masaży, kosmetyków, innych zabiegów, a mimo to cellulit nie znika, jeśli cellulit sprawia, że wstydzisz się swojego ciała, jeśli twój cellulit dopiero się pojawia, ale też jeśli jest już naprawdę zaawansowany (nawet III i IV stopień)… to znak, że powinnaś zaprzyjaźnić się z Sunekos Cell. Zaletą zabiegu jest jego mechanizm, który polega na przebudowie zamiast niszczenia – dlatego jest tak skuteczny. Dla uzyskania optymalnych efektów należy wykonać 2 zabiegi, co 2-3 tygodnie, a następnie 1-2 zabiegi podtrzymujące po 6 miesiącach. Jeśli jeszcze bardziej chcesz pogłębić efekty, warto terapię wspomagać suplementacją. Nutrakos pH7 to suplement diety zawierający specyficzną mieszankę węglanów i wodorowęglanów, która pomaga zrównoważyć pH organizmu. Dlaczego to tak istotne? Zakwaszenie tkanek jest jednym z głównych czynników odpowiedzialnych za powstawanie i pogłębianie się cellulitu. Stosując Nutrakos pH7, dochodzi do wyrównania kwasicy, a przez to skóra pozostaje elastyczna i wzmocniona.

Popraw elastyczność skóry

Działaj kompleksowo! Jeśli oczekujesz spektakularnych efektów poprawy jakości skóry, możesz także działać wspomagająco zabiegiem Sunekos Body. To procedura polegająca na iniekcji preparatu z rodziny biostymulatorów. Wykorzystuje się w nim się opatentowaną formułę PLAATFORM zawierającą kwas hialuronowy oraz sekwencję sześciu precyzyjnie dobranych aminokwasów. Po zabiegu następuje poprawa elastyczności, jędrności i sprężystości skóry. Jest on stworzony nawet do najtrudniejszych przypadków. 

Nie trać nadziei! Precyzyjnie dobrana terapia pozwala uzyskać doskonałe efekty redukcji cellulitu i poprawy kondycji skóry. Do dzieła!

 

Dowiedz się więcej: http://sunekos.pl

 

Artykuł partnera

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Sylvia (Ocena: 5) 16.11.2022 11:43
U mnie najlepiej zaowocowal duet peeling kawowy + masaże z kremem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.11.2022 23:30
z tego co wiem to kolagen nie wchodzi za bardzo przez skórę, bo ma za duże cząsteczki czy coś. lepiej chyba pić go. wtedy może jakoś to działa... nie wiem.. nie badałam aż tak tego tematu. od siebie polecam na cellulit głównie takie składniki jakie mam w serum na cellulit z vialise czyli kasztanowiec, bluszcz pospolity, bylica, kofeina, algi czy rutyna itp. sama widzę po nich różnicę na skórze.
odpowiedz
Elwira (Ocena: 5) 18.10.2022 15:13
Z cellulitem walczę już od dawna. Od jakiegoś czasu stosuje active gel pure z NanoCollagen, oprócz tego szczotkuję ciało na sucho i ćwiczę w miarę regularnie. To pomaga w pozbyciu się widocznego cellulitu.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie