Kup te batony i wspieraj profilaktykę raka piersi!

Marka DOBRY SQUAD wspiera profilaktykę raka piersi i przeznacza na pomoc dla kobiet 10 proc. ze sprzedaży różowego batona PINK CHOCO BERRY.
Kup te batony i wspieraj profilaktykę raka piersi!
fot. istock.com
01.10.2022
Katarzyna Lemanowicz

Różowy Październik, już od wielu lat uznawany jest na całym świecie za miesiąc świadomości raka piersi. W tym szczególnym okresie szeroko promuje się i otwarcie rozmawia o tematach związanych z profilaktyką i diagnostyką nowotworów piersi oraz nowoczesnymi metodami ich leczenia. Celem akcji jest szerzenie wiedzy na temat raka piersi oraz uświadamianie kobietom, że wcześnie wykryta choroba jest wyleczalna!

Kup te batony i wspieraj profilaktykę raka piersi!

Międzynarodowym symbolem walki z rakiem piersi jest Różowa Wstążka. Jest ona również motywem wielu produktów, które wspierają „Różowy Październik”. Zysk ze sprzedaży tych produktów przeznaczany jest na cele kampanii, które podnoszą świadomość kobiet w kwestii profilaktyki raka piersi oraz zwiększenia dostępu do badań profilaktycznych.

#pazdziernikzpinkchocoberry – baton PINK CHOCO BERRY – produkt z różową wstążką!

Z okazji Różowego Października marka DOBRY SQUAD przygotowała specjalną, limitowaną edycję różowego batona PINK CHOCO BERRY, ze sprzedaży którego przeznaczyła 10% na fundację SPA for Cancer.  Zgodnie z ustaleniami z szefową fundacji Anną Hencką Zyser, pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie pacjentek w chorobie nowotworowej i warsztaty profilaktyczne dla mam i córek w tematyce samobadania piersi. 

DOBRY SQUAD wspiera fundację SPA for Cancer

"Fundacja Spa for Cancer to organizacja non profit, której celem jest wspomaganie kobiet po przebytej chorobie nowotworowej w powrocie do pełni kobiecości. Nadrzędną ideą jest propagowanie kluczowej idei profilaktyki i wczesnej diagnostyki w skuteczności procesu leczenia. Fundacja podkreśla w swej codziennej działalności holistyczne podejście do powrotu do zdrowia wyrażone poprzez wsparcie mentalne, podkreślanie roli samoakceptacji. Warsztaty, metamorfozy, siostrzana więź. Wsparcie na każdym  etapie choroby i zdrowienia to nasza siła i moc" – Anna Hencka Zyser szefowa fundacji SPA for Cancer.

Anna Hencka Zyser szefowa fundacji SPA for Cancer

RAZEM można więcej!

"To właśnie dzięki tym, którzy kupią  każdą sztukę naszego limitowanego batona  PINK CHOCO BERRY będziemy mogli przekazać pieniądze na fundację SPA for Cancer i tym samym dołożyć małą cegiełkę do wsparcia kobiet borykających się z problemem raka piersi. Liczymy, że sprzedamy bardzo dużo różowych batonów!" - Paulina Skalbani Dobry Squad.

Paulina Skalbani Dobry Squad

 

Różowe batony PINK CHOCO BERRY będzie można kupić w październiku na https://dobrysquat.pl/

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie