To zupełnie nowe szczoteczki do zębów dla całej rodziny. Są wyjątkowo precyzyjne!

Limitowaną serię szczoteczek do zębów stworzyła szwajcarska firma Curaprox.
To zupełnie nowe szczoteczki do zębów dla całej rodziny. Są wyjątkowo precyzyjne!
fot. Instagram @curaproxpolska
14.10.2020

Szwajcaria to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych krajów Europy. Mlekiem płynąca kraina kojarzy nam się zazwyczaj ze strzelistymi, ośnieżonymi szczytami, cudownymi krajobrazami, a przede wszystkim – z precyzją i dokładnością. To wszystko było inspiracją do stworzenia nowej, limitowanej edycji szczoteczek CS 5460 SWISS od Curaprox.

Szczoteczki do zębów CS 5460 SWISS od Curaprox

Współpraca z lokalnymi i międzynarodowymi artystami pozwoliła na zaprojektowanie szczoteczek, które zapewniają niezwykle skuteczną higienę jamy ustnej. Tym razem łączą one w sobie klasykę szwajcarskiego wzornictwa z nowoczesnym designem. W dwupaku prezentującym górską panoramę szczoteczki zostały zróżnicowane poprzez kolor włosia na główce. Białe i czerwone kwiaty od razu przykuwają uwagę. Dodatkowo przezroczyste rączki nadają niecodziennego charakteru i są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają nieco innowacji w swojej łazience.

Linia CS 5460 ultra soft limitowanej szwajcarskiej edycji to idealne połączenie delikatności z oryginalnym wyglądem, który przenosi sztukę mycia zębów na zupełnie nowy poziom. Na główce zastosowano aż 5460 pojedynczych, ultracienkich włókien CUREN®, dzięki którym szczoteczka jest jednocześnie miękka i bardzo skuteczna.

fot. materiały prasowe

Szczoteczki opracowane zostały przez szwajcarskich specjalistów w dziedzinie stomatologii i bezsprzecznie górują nad standardowymi włóknami nylonowymi. Zaletą jest również lekko odchylona, kompaktowa główka, która dociera wszędzie tam, gdzie potrzeba. W połączeniu z ośmiokątną rączką, pomagającą w trzymaniu szczoteczki pod właściwym kątem, możemy uzyskać maksymalny efekt szczotkowania.

Sugerowana cena detaliczna dwupaku to 53 zł. Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego: www.curaprox.pl

 

CURAPROX to marka szwajcarskiej firmy Curaden AG z siedzibą w Kriens koło Lucerny. Curaden AG jest pionierem i ekspertem w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki stomatologicznej.  Wszystkie produkty Curaprox są tworzone i opracowywane w Szwajcarii od 1972r.

 

Materiał promocyjny

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie