Ta metoda to przyszłość wybielania zębów

„Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto się może zakochać w Twoim uśmiechu” - Gabriel Garcia Marquez
Ta metoda to przyszłość wybielania zębów
fot. istock.com
07.07.2020
Katarzyna Lemanowicz

Nie oszukujmy się, płynący z serca uśmiech sprawia, że wyglądamy atrakcyjnie, nasze rysy łagodnieją, a twarz staje się rozpromieniona.

Dodatkowo szczery śmiech poprawia nastrój i wywołuje uczucie szczęścia. Jest naukowo udowodnione, że podczas uśmiechu nasz mózg uwalnia endorfiny. Dlatego im więcej się uśmiechasz, tym lepsze są twoje relacje z innymi. A gdyby tak w gąszczu wyzwań, podjąć to by uśmiechać się jak najczęściej? 

Śmiech - wpływ na zdrowie

Obniżając napięcie poprawisz swój nastrój nawet o 30%. W domu, w pracy przed laptopem, w autobusie, na spacerze miej uśmiech na twarzy. Niektórzy eksperci zalecają, aby każdy śmiał się przez 15 do 20 minut dziennie i traktował to tak, jak regularne ćwiczenia. Początkowo poczujesz się dziwnie, ale z czasem będzie coraz lepiej. Podczas uśmiechania się uruchomić można aż 53 mięśnie twarzy. Trening czyni mistrza. Nie obawiaj się: uśmiech jest zaraźliwy, ale bezpieczny.

Wybielanie zębów - bezpieczny produkt bez ryzyka uszkodzeń szkliwa

Wszystko za sprawą whiteON DOUBLE WHITE i połączenia składników optycznego rozjaśniacza i baking sody, które umożliwiają uzyskanie natychmiastowego efektu wybielania zębów i jednoczesne utrwalanie go w kolejnych dniach. Co więcej...:

  • Optyczny rozjaśniacz powoduje, że nasze zęby są bielsze już po pierwszym zastosowaniu pasty
  • Baking soda w połączeniu z PAP (kwasem ftalimido-peroksykapronowym) utrwala efekt wybielania poprzez odwrócenie głębokich pożółknięć szkliwa nagromadzonych w efekcie długotrwałego picia kawy, herbaty, wina, palenia papierosów, jedzenia owoców

Zapamiętaj - regularne stosowanie pasty whiteON DOUBLE WHITE pozwala także usunąć ciemne przebarwienia nazębne oraz zapobiega formowaniu się nowych przebarwień szkliwa.

Pasta wybielająca whiteON

fot. Materiały prasowe whiteON

Składniki aktywne pasty whiteON DOUBLE WHITE: 

  1. BAKING SODA + OPTYCZNY ROZJAŚNIACZ: Soda oczyszczona (wodorowęglan sodu) jest jednym z najbardziej popularnych ekologicznych środków czyszczących. Bezpieczna dla otoczenia ma właściwości czyszczące i odkażające.
  2. FLUOREK SODU – wzmocnienie szkliwa, ochrona przeciwpróchnicza
  3. Innowacyjny PAP (kwas ftalimido-peroksykapronowy) – łagodne dla szkliwa wybielanie

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie