Pokazała, co stało się z nią po urodzeniu 3 dzieci. To nie jest kolejna fit mama

Lepsza brutalna prawda, niż słodkie kłamstwo - twierdzi.
Pokazała, co stało się z nią po urodzeniu 3 dzieci. To nie jest kolejna fit mama
źródło: Instagram (instagram.com/mrskyleeaustin)
23.09.2019
Katarzyna Lemanowicz

Coraz głośniej mówi się o negatywnym wpływie mediów społecznościowych. Zwłaszcza na zakompleksione nastolatki, które wpadają w czarną rozpacz, bo nie wyglądają tak idealnie, jak obserwowane przez nich influencerki. Ale nie tylko. Problem dotyczy także naszych oczekiwań względem macierzyństwa.

Zobacz również: 14-latka zaszła w ciążę. Teraz szczerze pokazuje, jak wygląda jej życie

W Sieci aż roi się od fit mam eksponujących perfekcyjne ciała kilka dni po rozwiązaniu i swoje wiecznie uśmiechnięte dzieci, które nie sprawiają żadnych problemów. Kiedy rzeczywistość okazuje się mniej fotogeniczna, wtedy zaczynamy podejrzewać, że to z nami jest coś nie tak.

Tak na prawdę wyglądają kobiety po porodzie

Ona mówi temu zdecydowane NIE. Kylee Austin jest mamą trojga synów, a także „ambasadorką normalności”. Młoda mama od początku swojej publicznej działalności stawia na pełną szczerość. Nie ukrywa tego, co kolejne ciąże zrobiły z jej ciałem, ani tego, że opieka nad dziećmi potrafi być bardzo frustrująca.

Według niektórych jej odważne zdjęcia zniechęcają do powiększenia rodziny. Naszym zdaniem - wręcz przeciwnie. Bo prawda zawsze się obroni. W galerii zobaczysz najmocniejsze kadry.

Zobacz również: „Chciałam zajść w ciążę, ale się rozmyśliłam”. Winne mają być te zdjęcia matek

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 26.08.2020 22:11
Też nie mogę znaleźć galerii
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 26.08.2020 17:21
"w galerii zobaczysz najmocniejsze kadry", a galerii nie ma 🤷‍♀️ albo strona jest tak fantastycznie zrobiona, że nie sposób ją znaleźć...
odpowiedz
Polecane dla Ciebie