Szukasz zabawki dla niemowlaka? Poznaj linię Planet Friends™ od Fisher-Price

Fisher-Price z dumą przedstawia Planet Friends™, kolekcję zabawek, która nie tylko wywołuje radość, ale także wykorzystuje bardziej zrównoważone materiały i integruje zasady zarządzania produktem.
Szukasz zabawki dla niemowlaka? Poznaj linię Planet Friends™ od Fisher-Price
17.05.2024
Katarzyna Lemanowicz

Seria ta, starannie dobrana z myślą o naszej planecie, prezentuje zagrożone i bezbronne zwierzęta, w tym: pandę, lamparta śnieżnego, słonia i żółwia morskiego.

Nowości od Fisher-Price

Fisher-Price wie, że zabawa to najlepszy sposób, w jaki dzieci się uczą, dlatego niezwykle ważne jest, aby miały dostęp do zabawek, które pomagają chronić bardziej zrównoważony klimat. Linia Planet Friends™ jest stworzona z materiałów wykonanych w 80–95% z recyklingu pokonsumenckiego. Jest to zgodne z celem firmy Mattel, która do roku 2030 chce tworzyć swoje produkty i opakowania z materiałów wykonanych z tworzyw sztucznych pochodzących w 100% z recyklingu, nadających się do recyklingu lub pochodzenia biologicznego.

"Mattel angażuje się w opracowywanie produktów, które są lepsze dla planety, wykorzystując bardziej zrównoważone materiały i integrując zasady zarządzania produktem i projektowania. Dzięki temu, że tkaniny, z których została wyprodukowana linia Planet Friends™ składają się w 80% do 95% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego, a ich opakowania posiadają certyfikat FSC, z dumą dodajemy ją do rosnącej gamy produktów wykonanych z bardziej zrównoważonych materiałów, które oferujemy" – zaznacza Mignon Senuta, Starszy Dyrektor ds. Globalnego Zrównoważonego Rozwoju i Wpływu Społecznego firmy Mattel.

Poznajcie bohaterów Planet Friends™

Mata Wesoła Panda 3w1 (0+) jest przeznaczona do leżenia na pleckach i na brzuszku oraz do zabawy. Można ją łatwo zwinąć i zabrać w podróż. Mata zawiera panel w kształcie głowy pandy, który zachęca malucha do chwytania uszu i łapek zwierzaka oraz szeleszczącą zabawkę i lusterko, w którym maluch może zobaczyć swoje odbicie. Dzięki temu mata zapewnia niemowlakowi sensoryczną zabawę. Mata Wesoła Panda to produkt łatwy do utrzymania w czystości. Po odczepieniu zabawek możesz ją uprać w pralce.

Słonik Wielkouchy Przyjaciel (3 m.+)  to miękka zabawka o wielu fakturach i wyraźnych kolorach, dzięki której niemowlęta mogą rozwijać zmysły dotyku i wzroku. Zabawka ma rozmiar odpowiedni dla małych rączek, co sprawia, że maluszki już od 3 miesiąca życia mogą ją chwytać i przytulać, ćwicząc w ten sposób zręczność. Niewielkie rozmiary tego mięciutkiego towarzysza sprawiają, że można go zabrać w każdą podróż.

Wesoły Żółwik (0+) to zawieszka do wózka z gryzaczkiem, wyposażona w uchwyt, który aktywuje dźwięki i wprawia zabawkę w ruch. Dzięki różnym teksturom, wyraźnym kolorom i odgłosom dzwoneczków żółwik pomaga maluszkom rozwijać zmysły dotyku, wzroku i słuchu.

Pantera Przytulanka (3 m.+) - materiały o różnych fakturach i kontrastowych kolorach sprawiają, że ten mięciutki przyjaciel wspiera rozwój zmysłów maluszka. Elementy aktywizujące zabawki: długie nóżki, zsuwane szelki i przesuwane kółeczko na ramieniu, pomagają w ćwiczeniach zręczności. Ta urocza zabawka inspirowana panterą śnieżną może stać się pierwszym przyjacielem dziecka, który zostanie z nim na lata.

Rozwijają zmysły, dostarczają radości

Panda, słonik, żółwik i pantera z linii Planet Friends™ to zabawki, które nie tylko dostarczają niemowlakowi radości, ale również pomagają mu w bezpieczny sposób rozwijać zmysły i poznawać świat.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie