Moja przygoda z Huawei MatePad 11.5” – ten tablet ma dosłownie wszystko!

Jako dziennikarka, mama i kobieta sukcesu, jestem ciągle w biegu.
Moja przygoda z Huawei MatePad 11.5” – ten tablet ma dosłownie wszystko!
03.11.2023
Katarzyna Lemanowicz

Nawet na chwilę nie przejdzie mi przez myśl zwalnianie tempa, a pewnie gdybym nawet chciała to i tak jest to coś z rodzaju misji niemożliwych. W mojej pracy najważniejsze jest być online i reagować na to co się dzieje niemal z prędkością światła. Wybierając sprzęt do pracy szukam urządzenia, które sprosta moim potrzebom. Czy w końcu znalazłam cudo, które już stało się moim ulubionym? Poniżej przeczytacie moje wrażenia z testu tabletu Huawei MatePad 11.5”.

Huawei MatePad 11.5” – niezbędny w życiu każdej SuperMamy

Zaczynając od konkretów, przez ostatnie dwa miesiące testowałam ten sprzęt pod każdym możliwym kątem i to co muszę powiedzieć w pierwszej kolejności - jestem nim totalnie zachwycona.

To co rzuca się w oczy na wstępie to jego lekkość i niewielkie rozmiary. Nosiłam go ze sobą wszędzie, na spotkania, do kawiarni, na wyjazdy służbowe i nigdy nie miałam problemu z jego wagą czy gabarytami. Jego lekka konstrukcja sprawia, że z łatwością mieści się w mojej torbie, a jednocześnie nie obciąża ramienia, co jest dla mnie kluczowe, gdy biegnę między spotkaniami, redakcją, a domowymi obowiązkami.

Kolejną rzeczą, która mnie w nim urzekła to bateria. Ten tablet po prostu nie chce się rozładować! Długie godziny pracy, pisanie tekstów, oglądanie seriali czy przeglądanie internetu – wszystko to bez ciągłego ładowania. Zazwyczaj, pomiędzy zajęciami z dziećmi a terminami w pracy, szukanie gniazdka do ładowania jest ostatnią rzeczą, o której chcę myśleć. Dzięki Huawei MatePad 11.5" mogę zapomnieć o tym problemie – bateria trzyma cały dzień, a czasami nawet dłużej!

A co z pracą na tablecie Huawei MatePad 11.5”?

Kolejna rewelacja – ten tablet naprawdę daje radę. Odłączana klawiatura to coś genialnego. Przemienia tablet w mini laptopa w mgnieniu oka. Pisanie na niej to czysta przyjemność – jest wygodna i responsywna - piszę na niej tak samo szybko i wygodnie, jak na laptopie. A do tego współpraca z WPS Office sprawia, że mam mobilne biuro zawsze przy sobie. Pisanie tekstów jest bardzo wygodne, przeglądanie i wyszukiwanie newsów, a także tworzenie strategii rozwojowej serwisu – wszystko jest w zasięgu ręki. A kiedy chcę zaplanować rodzinny budżet otwieram arkusz kalkulacyjny tworze i analizuję domowe finanse.

Czym jeszcze zachwyca Huawei MatePad 11.5”?

Tablet ten wyposażony jest w czterogłośnikowy system audio, które robi wrażenie. Dźwięk jest tak głęboki i klarowny, że podczas oglądania ulubionego filmu czuję się jak w kinie. Technologia Huawei Histen 8.1 dba o to, żeby każdy dźwięk był idealnie dopasowany do tego, co robię. Huawei MatePad 11.5" to jak koncert na żywo, bez względu na to, czy prowadzę wideokonferencję, czy słucham muzyki. Technologia Huawei Histen 8.1 dopracowuje każdy dźwięk do perfekcji. Do tego ten wyświetlacz! Ostry, pełen życia, sprawia, dzięki niemu nawet praca nad artykułami czy czytanie wiadomości to czysta przyjemność dla oczu.

Wielozadaniowość - czyli codzienność każdej SuperMamy

W dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie jestem mamą, dziennikarką i kobietą sukcesu jednocześnie, wielozadaniowość to mój codzienny chleb. I tutaj Huawei MatePad 11.5" sprawdza się jak mało które urządzenie. Wyobraźcie sobie, że piszę artykuł, a jednocześnie odpowiadam na pilne e-maile i uczestniczę w czacie z redakcją. Z tym tabletem to żaden problem. Dzięki funkcjom App Multiplier i Multi Window mogę błyskawicznie podzielić ekran i wyświetlać różne aplikacje jako pływające okna. Proste gesty pozwalają mi na natychmiastowe przełączanie się między zadaniami, co jest nieocenione w mojej codziennej pracy.

A to jeszcze nie wszystko! Czasami podczas pracy nad artykułami muszę porównywać oferty, ceny czy źródła. Z Huawei MatePad 11.5" mogę mieć otwarte aż cztery zadania jednocześnie, w tym dwa okna kafelkowe i dwa okna pływające. To nie tylko oszczędza mój czas, ale również znacząco podnosi efektywność mojej pracy.

Wielozadaniowość na testowanym modelu Huawei to prawdziwy game changer dla każdej zabieganej kobiety. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w pracy, czy w podróży – ten tablet pozwala ci z łatwością ogarniać wiele zadań jednocześnie, a to wszystko z elegancją i stylem. 

Pewnie powiesz, co tam tablet – to kolejny gadżet niekoniecznie potrzebny. Śmiało i z pełną świadomością napiszę, że jest to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym domu. Jest idealny do pracy, do rozrywki, do nauki, do wszystkiego! Jest lekki, z długotrwałą baterią, doskonałym dźwiękiem i wyświetlaczem. To tablet idealny, wszystko czego potrzebuję do codziennej pracy zamknięte w niewielkim rozmiarze.

Huawei MatePad 11.5” to tablet, który naprawdę rozumie potrzeby kobiety sukcesu. Jest wszechstronny, piękny, wydajny i tak niesamowicie praktyczny. Jeśli jesteście tak samo zabiegane jak ja, a przy tym nie chcecie rezygnować z najwyższej jakości multimediów, ten tablet jest dla was. Warto go kupić, bo Huawei MatePad 11.5" nie jest tylko urządzeniem – to partner w codziennym życiu.

 

Test redakcyjny

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie