Oszczędność miejsca i wielofunkcyjność?

To SuperMamy kochają najbardziej!
Oszczędność miejsca i wielofunkcyjność?
fot. istock.com
07.04.2023
Katarzyna Lemanowicz

Bez wątpienia, kupujemy wszystko to, dzięki czemu żyje nam się lepiej, szybciej i prościej. W dzisiejszych czasach oddelegowanie zadań nabiera zupełnie innego znaczenia.

Coraz chętniej kupujemy sprzęty, które wyręczają nam w różnego rodzaju obowiązkach. Prawda jest taka, że każda SuperMama ma tajne moce, które umiejętnie wykorzystuje, by ułatwić sobie życie i wyrwać z całej doby choć chwilę dla siebie. Uwielbiamy kupować rzeczy, które są wielofunkcyjne, zajmują mało miejsca, są dobrej jakości i spełniają swoje przeznaczenie. Jednym z takich produktów są naczynia Tefal Ingenio.

Tefal Ingenio – poznaj zalety

Umówmy się, o ile na co dzień ta oszczędność miejsca i wielofunkcyjność nie jest tak bardzo wymagana, tak w gorącym okresie, jak przygotowania Wielkanocy są jak najbardziej pożądane. Nie wiem jak u was, ale w moim domu gotuje się całe mnóstwo pysznych i wyjątkowych potraw. Jedyne co ogranicza moją dość liczną rodzinę to wyobraźnia. Stół uginający się od wyśmienitych potraw i wspólne biesiadowanie to jest coś wspaniałego. Uwielbiam spędzać tak czas, a Wielkanoc jest do tego idealnym momentem.

Ale… No właśnie, zawsze musi być jakieś, ale. Nie byłoby tego biesiadowania, bez godzin spędzonych w kuchni i gotowania. I o ile, samo przygotowanie posiłków nie jest problemem, tak wszędobylskie garnki, brak miejsca na ich przechowywanie jest dość uciążliwe. Odkąd pojawiły się w mojej kuchni naczynia Tefal Ingenio ten problem zniknął.

Zajmują minimum miejsca w kuchni, to swojego rodzaju naczynia idealne, prawdziwa rewolucja, ze względu na szereg inteligentnych rozwiązań. Tefal Ingenio doceni każdy, zarówno początkujący jak i ten bardziej profesjonalny kucharz. Naczynia te zostały zaprojektowane z myślą o tym, by maksymalnie ułatwić i usprawnić gotowanie, jak i później przechowywanie przygotowanych potraw.

Przełomowym rozwiązaniem jest zakładana i zdejmowana za jednym kliknięciem rączka, co pozwala z lekkością przenosić naczynia z kuchenki do piekarnika, a nawet prosto na stół, czy wkładać potrawy do lodówki. Rączka pasuje do wszystkich garnków i patelni Ingenio i jest ultrabezpieczna – posiada 3-punktowym systemem bezpieczeństwa, możliwość obciążenia do 10 kilogramów. Co więcej, po zdjęciu rączki można sprytnie przechowywać naczynia jedno w drugim, dzięki czemu zyskujemy nawet 50% więcej miejsca w kuchni.

Tefal Ingenio posłużą przez lata dzięki niezwykle trwałej i odpornej na zarysowania oraz nieprzywierającej powłoce, która ułatwia ich czyszczenie. Technologia grubego dna to gwarancja szybkiego nagrzewania się naczyń oraz zawsze idealnych rezultatów kulinarnych dzięki równomiernemu rozprowadzaniu ciepła. Doskonałe efekty smażenia zapewnia z kolei wskaźnik Thermo-Signal™, który zmienia kolor na czerwony, informując w ten sposób, że patelnia rozgrzała się do idealnej temperatury. Dodatkowo, naczyń Ingenio można używać na dowolnym rodzaju kuchenki.

Ja jestem zachwycona i każdego dnia korzystam z garnków czy patelni Tefal Ingenio. Serio, to zupełnie inny wymiar gotowania. Polecam każdej SuperMamie.

 

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie