Dlaczego warto zainwestować w Boho Chic Luxe Developmental Gymini dla swojego dziecka?

Zdrowe, szczęśliwe i dobrze rozwijające się dziecko to największe marzenie każdego rodzica.
Dlaczego warto zainwestować w Boho Chic Luxe Developmental Gymini dla swojego dziecka?
17.10.2022

Wszyscy chcą zapewnić swojemu bobasowi nie tylko jak najlepsze warunki, ale i piękne otoczenie oraz zabawki, które będą nie tylko bawić, ale także uczyć.

Niezwykle popularny już od kilku lat styl boho na dobre zadomowił się nie tylko w modzie i wystroju wnętrz, ale także w branży akcesoriów dla dzieci i noworodków. Boho Chic Luxe Developmental Gymini to nie tylko mata sensoryczna utrzymana w stylistyce etnicznej, ale znacznie więcej!

Czym właściwie jest Boho Chic Luxe Developmental Gymini?

Jest to wieloelementowa, wielofunkcyjna i interaktywna miękka mata przeznaczona dla dzieci od wieku niemowlęcego. 

Jej podstawową funkcją, oprócz bycia miejscem zabawy i zapewniania dziecku bezpiecznego, miłego zajęcia, jest wspomaganie sensorycznego, motorycznego i kognitywnego rozwoju dziecka tj. pomaganie mu w nabywaniu umiejętności postrzegania, odbierania bodźców, poruszania się, wykonywania czynności manualnych oraz logicznego i kreatywnego myślenu.

Jakie konkretnie funkcje pełni bogo Chic Luxe Developmental Gymini?

Boho Chic Luxe Developmental Gymini to, jak nazwa wskazuje, mini-siłownia pomagająca w prawidłowym psychicznym i fizycznym rozwoju dziecka oraz mini-plac zabaw wypełniony przeróżnymi atrakcjami.

Co składa się na zestaw Boho Chic Luxe Developmental Gymini?

  1. Miękka, poduszkowa mata w kolorze kremowym (nadająca się do prania w pralce)
  2. Duży pluszowy listek ze wstążkami przeznaczony do zabawy w a-kuku! 
  3. Pluszowy kwiat, którego płatki (wykonane z różnego rodzaju materiałów) można rozwijać
  4. Okrągłe, ozdobne, bezpieczne lusterko (przymocowane do bambusowej ramy)
  5. Wisząca pluszowa, pozytywka grająca spokojne, kojące melodyjki
  6. Widząca przytulanka w kształcie małpki, również pełni rolę pozytywki
  7. Drewniana obręcz z trzema satynowymi wstążkami (wspomaga rozwój motoryczny)
  8. Duży, pluszowy listek przymocowany do bambusowej ramy
  9. Przytulanka miś koala z funkcją grzechotki
  10. Wypolerowana, gładka, jasna bambusowa rama utrzymująca wszystkie elementy

W jaki sposób dobrane zostały konkretne elementy?

Każdy element zestawu Boho Chic Luxe Developmental Gymini pełni określoną, przemyślaną przez twórców funkcję.

Mata została stworzona w taki sposób, aby stymulować pracę mózgu dziecka, jednocześnie nie prowadząc do przestymulowania.

Obiekt pozwala na bycie stopniowo eksplorowanym przez maluszka. Dzieci najmłodsze, do drugiego miesiąca życia mają do dyspozycji wyłącznie obiekty umieszczone bezpośrednio na macie bądź nisko na ramie, czyli do listków, kwiatu oraz koali. Dodatkowo mają możliwość, przy odpowiednim ułożeniu, zobaczenia siebie w lustrze, co rozwija teorię umysłów i abstrakcyjne myślenie. 

Wraz z upływem czasu, dziecko ma szansę samodzielnie dotrzeć do kolejnych elementów jak pluszowe pozytywki oraz obejrzeć i zbadać dokładnie każdy element maty.

Dlaczego warto zainwestować w Boho Chic Luxe Developmental Gymini?

Przede wszystkim dlatego, że najbardziej liczy się jakość, a nie ilość. Zestaw Boho Chic Luxe Developmental Gymini to idealne wyważenie zabawy i nauki. Mata wraz z jej licznymi, interaktywnymi elementami nie tylko bawi dziecko, ale wielorako wspomaga jego rozwój.

Stanowić może nie tylko urocze, estetyczne wyposażenie pokoju dziecięcego, ale także może zostać przemieszczona do innego, dowolnego pomieszczenia w domu, tak, aby rodzic mógł być przy dziecku cały czas.

Zestaw jest niesamowicie praktyczny, każdy jego element można odczepić, dzięki czemu łatwo go złożyć. Dodatkowo sama mata oraz jej elementy nadają się do prania w pralce. Z pluszowych pozytywek wystarczy wyjąć mechanizmy grające.

Boho Chic Lux Developmental Gymini to piękne i przydatne akcesorium idealne dla kilkumiesięcznych dzieci. Po więcej zajrzyj na stronę producenta zabawek boho chic.

 

Artykuł partnera

 

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie