Powiedz STOP puszącym się włosom!

Zapewnij luksusową gładkość i satynowy połysk swoim włosom z BABYLISS® HYDRO FUSION
Powiedz STOP puszącym się włosom!
03.06.2022
Katarzyna Lemanowicz

Niezależnie od pory roku Twoje włosy mogą puszyć się z wielu powodów, a nieokiełznany puch na głowie to dobrze znany problem niejednej z nas. W odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających włosów marka BaByliss stworzyła linię Hydro Fusion, z zaawansowaną technologią plazmowo-jonową. Poznaj skuteczny sposób trwałych i naturalnych stylizacji.

Powiedz STOP puszącym się włosom!

Gładkie i lśniące włosy to marzenie każdej z nas. Dziesiątki godzin i ostatki sił poświęcanych na pielęgnację, regenerację, maski, olejowanie, a efekt wciąż daleki od ideału? Patrzysz w lustro i załamujesz ręce, bo na głowie ciągle jest „to coś”?  
Z pomocą przychodzą produkty BaByliss z linii Hydro Fusion – suszarka i suszarko-lokówka, z którymi każda stylizacja pójdzie gładko! Zostały wyposażone w Advanced Plasma Technology, która sprawia, że włosy stają się miękkie i odżywione, naturalnie zdrowsze, spektakularnie jedwabiste, wyjątkowo gładkie i mniej się puszą.  

Gładkie włosy bez puszenia

Podwójny system jonizacji to gwarancja skutecznej pielęgnacji i zjawiskowej stylizacji Twoich włosów. Emituje on jony dodatnie i ujemne, które przyspieszają zamykanie łuski włosa i rozkładają cząsteczki wody podczas suszenia. Dzięki temu włosy są nawilżone i mają niesamowity połysk. Jony ujemne zapewniają gładkość włosów, a dodatnie zwiększają ich objętość.  

Sprawdzony sposób na… good hair day!

Zapytaliśmy 60 ambasadorek MyBaByliss o opinię:

  • 94 % badanych deklaruje, że po zastosowaniu produktów włosy są MIĘKKIE w dotyku.
  • 90% użytkowniczek deklaruje, że suszarka do włosów HYDRO FUSION sprawia, że włosy się NIE PUSZĄ SIĘ i mają niezwykły POŁYSK.

Nawet najbardziej niesforne włosy są nawilżone i mniej się puszą

Suszarko-lokówka Hydro Fusion AS773E wyposażona została w obrotową szczotkę o średnicy 50 mm. Jest niezwykle prosta w użyciu, zapewnia skuteczne modelowanie i naturalne efekty stylizacji.

Urządzenie posiada 2 ustawienia temperatury i prędkości, dzięki czemu można dopasować jego pracę do typu i potrzeb włosów. Funkcja zimnego nawiewu, użyta  dodatkowo wygładzi i utrwali fryzurę, nada jej odpowiedniego połysku.

Nowoczesna suszarka do włosów Hydro Fusion 2100 D773DE wyróżnia się niezwykle wydajnym silnikiem HTDC o mocy 2100W. Zapewnia szybkie suszenie jednocześnie dbając o kondycję i wygląd włosów.  

Urządzenie posiada 3 ustawienia temperatury i 2 ustawienia prędkości oraz funkcję chłodnego nawiewu. W zestawie znajduje się także dyfuzor, wąski koncentrator powietrza – polecana również dla właścicielek burzliwych loków.

Produkty z linii Hydro Fusion od BaByliss® dostępne są w sklepach RTV EURO AGD, Media Markt i Media Expert.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie