Aria – przełomowe rozwiązanie, które chroni przed wirusami

Hybrydowy oczyszczacz powietrza ARIA łączy klasyczną technologię mechanicznych oczyszczaczy powietrza z wykorzystaniem fitoremediacyjnych właściwości roślin
Aria – przełomowe rozwiązanie, które chroni przed wirusami
27.10.2021
Katarzyna Lemanowicz

To rewolucyjne połączenie jest idealnym rozwiązaniem, pozwalającym zadbać o zdrowie w czasie wzmożonych zachorowań i rozprzestrzeniania się wirusów.

Przełomowa i klasyczna technologia czerpiąca z siły natury

W klasycznej technologii oczyszczacza powietrza Aria wykorzystuje bakteriobójcze światło UV-C, trójwarstwowy filtr z węglem aktywnym, najnowszej generacji filtr HEPA H13, mechaniczny filtr wstępny oraz generator jonów. Skuteczność takiego rozwiązania została wielokrotnie udowodniona i potwierdzona badaniami. Aria udoskonala technologię zwiększając CADR (współczynnik dostarczania czystego powietrza) dzięki zastosowaniu Air Boostera (patent Mateko), który wykorzystuje turbinę, by przyspieszyć naturalny ruch powietrza w urządzeniu. Powietrze, dodatkowo zasysane jest do kanału w części roślinnej. To właśnie w korzeniu rośliny następuje proces oczyszczania powietrza, co często jest zaskoczeniem dla wielu z nas, bo dla większości pierwszym skojarzeniem z powietrzem i jego jakością jest część zielona rośliny. Kwiat i jego korzenie, które odpowiedzialne są za proces oczyszczania powietrza, stanowią o wyjątkowości Arii i wyróżniają ją spośród innych oczyszczaczy powietrza na rynku i dodatkowo są elementem dekoracyjnym urządzenia.

Fitoremediacja

Sam proces fitoremediacji oznacza nic innego jak oczyszczanie środowiska za pomocą roślin. Możemy w ten sposób polepszać jakość wody, gleb gruntowych i powierzchniowych, osadów ściekowych czy powietrza. Do każdego z powyższych potrzebujemy innych gatunków roślin. W przypadku oczyszczania powietrza, w naszym najbliższym otoczeniu (dom, biuro czy inne przestrzenie użytkowe), do którego służy Aria, również potrzebujemy specjalnych gatunków kwiatów. Tu z pomocą przychodzi aplikacja Tuya. Twórcy urządzenia wzbogacili ją o bardzo innowacyjny autorski pomysł, oparty na badaniach NASA – bibliotekę różnorodnych roślin, definiującą je jako najbardziej kompatybilne do całego systemu i posiadające najlepsze właściwości oczyszczające. 

Hybrydowy oczyszczacz powietrza

To właśnie dzięki zastosowaniu fitoremediacji przy procesie oczyszczania powietrza, Aria zdobywa przewagę wśród innych urządzeń na rynku. Połączenie klasycznej technologii i siły natury, pozwala na najbardziej wydajną walkę z zanieczyszczeniami i wirusami, które znajdują się w powietrzu.

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.03.2022 13:43
Scf. Nm. Cxieuea
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.03.2022 13:43
Kkrkb. Ndji&ieeieiieeieieiwiewiwiwiis _$s
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2021 14:15
Bhbvjuuuuuh
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2021 22:51
Mam w domu oczyszczacz, nawilżacz i irobota. Dobrze spełniają swoją funkcję poprawy jakości powietrza w domu, zwłaszcza że wszyscy jesteśmy alergikami.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie