>

[Super NEW] Oclean FLOW - szczoteczka soniczna, której ładujesz raz na 180 dni!

Zaufaj szczoteczce sonicznej i ciesz się zdrowiem zębów!
[Super NEW] Oclean FLOW - szczoteczka soniczna, której ładujesz raz na 180 dni!
21.08.2021
Katarzyna Lemanowicz

Oclean to pionier propagowania i promowania inteligentnej pielęgnacji i higieny jamy ustnej. Zapewnia produkty najwyższej jakości, których skuteczność poparta jest naukowymi badaniami. Dzięki technologii i innowacji to idealne rozwiązanie w pielęgnacji jamy ustnej, dla całej rodziny.

Przenieś szczotkowanie zębów na wyższy poziom - poznaj Oclean Flow

Zaufaj szybkości i precyzji jaką zapewnia soniczna szczoteczka do zębów. Dlaczego warto postawić na Oclean Flow? A chociażby dlatego, że podczas minuty szczotkowania zapewnia ponad 40 000 precyzyjnych ruchów, gdzie w przypadku szczoteczki manualnej jest to niewiele ponad 300. Szczoteczka soniczna Oclean Flow zapewnia dostosowanie trybów czyszczenia w zależności od indywidualnych potrzeb. Szczoteczka soniczna zapewnia szybsze i mocniejsze czyszczenie zębów. 

Oclean Flow

Oclean Flow - zalety

Szczoteczki soniczne do zębów to must have prawidłowej pielęgnacji. Jak do tej pory nie było na rynku takiej szczoteczki jak ta. Czym się wyróżnia? Przede wszystkim długą żywotnością baterii - do 180 dni szczotkowania. Posiada 5 trybów, które idealnie dostosowują się, zoptymalizują i udoskonalą twoją rutynę pielęgnacji jamy ustnej. Moc szczoteczki Oclean Flow zapewnia precyzyjne czyszczenie zębów, ale też jest idealna dla delikatnych dziąseł. 

Oclean Flow

Szczoteczka Oclean Flow to totalna nowość dostępna w trzech kolorach. Kupisz ją tutaj!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie