Pierwszy filcowy Bujak Lulaj dla dzieci

Nowość od moKee Polska
Pierwszy filcowy Bujak Lulaj dla dzieci
fot. Mokee.eu
28.01.2021
Dominika Stanisławska

Nowości na polskim rynku. Przetestowany, certyfikowany pod kątem bezpieczeństwo, całkowicie made in Poland. Innowacyjny, stylowy, przełamujący schematy filcowy bujak Lulaj od moKee to nie tylko akcesorium wyprawkowe dla niemowląt! To także element wyposażenia rodzinnego wnętrza. Bujak idealnie wpisuje się w obecnie panujące trendy, utrzymując jednocześnie kręgosłup w wygodnej i zdrowej pozycji. Zaskakujący pod każdym względem!
Zobacz więcej: Fotelik samochodowy - jak wybrać ten odpowiedni? [Test redakcji]

Pierwszy filcowy Bujak Lulaj dla dzieci

Wystarczająco miękki, utrzymujący kręgosłup w odpowiedniej pozycji. Stworzony od podstaw przez projektantów moKee Polska, przy wsparciu zaprzyjaźnionych z marką rodziców. Spełniający wyższe niż wymagane przez europejskie normy bezpieczeństwa, dzięki pięciopunktowym pasom bezpieczeństwa, które dodają stabilności. Siedzisko wykonano z naturalnego wełnianego filcu. Elementy filcu otulające pasy chronią wrażliwe ciało dziecka przed otarciami.
Zobacz więcej: Studenci z Holandii stworzyli wyjątkowy... samochód! Wytwarzany w całości z odpadów oceanicznych!Elementy filcu otulające pasy chronią wrażliwe ciało dziecka przed otarciami.
fot. Materiał prasowy

Nogi bujaka to najwyższej jakości stal chirurgiczna, która nie powoduje uczuleń, a ich dobrze dobrana grubość pozwala na delikatne sprężynowanie podczas bujania, w trakcie którego filc ma zdolność przyjemnego otulania dziecka leżącego w bujaku. Płozy wykonane są według najwyższych norm wytrzymałościowych, z drewna pozyskanego ze zrównoważonej gospodarki leśnej, a wykończone naturalnym pszczelim woskiem, który spełnia również normy spożywcze. Bujak Lulaj to naturalny i najlepszy produkt dla dzieci. Do bujania, otulania i odkładania najmłodszych chociażby na chwilę.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie