Ten gadżet to świetny pomysł na prezent dla każdej SuperMamy!

Jabra Elite 85t już dostępne w oficjalnej sprzedaży w Polsce!
Ten gadżet to świetny pomysł na prezent dla każdej SuperMamy!
fot. Materiały prasowe
03.12.2020
Katarzyna Lemanowicz

Jabra Elite 85t z technologią Jabra Advanced Active Noice Cancellation™ (ANC):

 • Nowy, miniaturowy i świetnie dopasowany do ucha zestaw słuchawkowy Jabra z ANC
 • W pełni regulowana cyfrowa funkcja ANC: umożliwia włączanie pełnej redukcji hałasu, całkowite jej wyłączanie w trybie podsłuchiwania (HearThrough), a także korzystanie z ustawień pośrednich
 • 6 mikrofonów i ochrona przed wiatrem zapewnia znakomitą wyrazistość głosu podczas rozmów niezależnie od miejsca
 • Półotwarta konstrukcja, która ogranicza efekt „zatyczek do uszu” powodujący poczucie izolacji
 • Działają na baterii nawet przez 5,5 godziny lub do 25 godzin przy użyciu kompaktowego etui ładującego (z włączoną funkcją ANC)
 • Certyfikat zgodności ze standardem ładowania bezprzewodowego Qi

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra Elite 85t, najnowszy członek rodziny Elite, trafiły do polskiej dystrybucji. Zostały one wyposażone w najbardziej zaawansowaną i najwydajniejszą technologię aktywnej redukcji szumów (ANC) opracowaną przez Jabra– Jabra Advanced Active Noice Cancellation™ z 11 poziomami dźwięku i możliwością pełnej regulacji. Są one również wyposażone w 12-milimetrowe głośniki emitujące potężny dźwięk i mocne basy, a także technologię 6 mikrofonów i funkcję ładowania bezprzewodowego.

Zobacz więcej: 9 rzeczy, bez których nie wyobrażam sobie życia!

Jabra Elite 85t

fot. Materiały prasowe

Elite 85t to słuchawki bez kompromisów pod względem niewielkich rozmiarów  i wygody użytkowania, jakości dźwięku rozmów i muzyki, a także skuteczności ANC. Zostały one zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości dźwięku podczas słuchania muzyki i prowadzenia rozmów. Doskonałe brzmienie rozmów zapewnia technologia 6 mikrofonów (po trzy na każde ucho: dwa z zewnątrz i jeden wewnątrz) i ochrona przeciwwiatrowa, a 12-milimetrowe głośniki gwarantują najwyższą jakość ulubionej muzyki z mocnymi basami i opcją personalizacji brzmienia w aplikacji Jabra Sound+. Funkcja MySound profesjonalnie optymalizuje i konfiguruje dźwięk w wyniku działania dostępnego w aplikacji testu słuchu, a następnie kalibruje słuchawki. W efekcie muzyka jest perfekcyjnie dostosowana do indywidualnego profilu słuchowego użytkownika.

Jabra - słuchawki douszne

fot. Materiały prasowe

 

Technologia Jabra Advanced ANC™ - o co chodzi?

Technologia Jabra Advanced Active Noise Cancellation™ w najnowszych słuchawkach dousznych Jabra Elite 85t eliminuje więcej szumów dzięki specjalnemu układowi ANC oraz mikrofonom znajdującym się nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz każdej słuchawki. Funkcja ta oferuje też szerszy zakres regulacji odpowiednio do warunków otoczenia. Dwoma suwakami w aplikacji Jabra Sound+ można włączyć pełną redukcję hałasu, całkowicie ją wyłączyć w trybie podsłuchiwania (HearThrough), a także korzystać z ustawień pośrednich. Mamy do dyspozycji aż 11 poziomów dźwięku. Każdy poziom — od pełnego trybu ANC przez wszystkie pośrednie ustawienia aż do poziomu HearThrough — różni się o około 3 db od kolejnego poziomu i tym samym zapewnia zauważalną różnicę z każdą kolejną zmianą ustawień. Z maksymalnym poziomem ANC jest to jeden z najlepszych wyników na rynku.

Zobacz więcej: Ponadczasowe, klasyczne dodatki do domu to must have każdej SuperMamy!

Półotwarta konstrukcja w połączeniu z Jabra Advanced ANC™ zapewnia też o wiele lepsze wrażenia, ponieważ eliminowany jest dźwięk własnych kroków czy przeżuwania. W ten sposób można słuchać i mówić bez izolującego efektu „zatyczek do uszu”, który przeszkadza niektórym użytkownikom słuchawek dousznych o konstrukcji zamkniętej. Jabra Elite 85t należy do najmniejszych słuchawek dousznych z wysokiej klasy funkcją ANC.

Funkcja ładowania bezprzewodowego

Słuchawki Jabra Elite 85t obsługują funkcję bezprzewodowego ładowania i są zgodne ze wszystkimi ładowarkami z certyfikatem Qi, dzięki czemu w przypadku spadku poziomu ich naładowania wystarczy umieścić je na podkładce do ładowania lub użyć kabla USB-C. Model ten działa na baterii nawet przez 5,5 godziny z włączoną funkcją ANC lub do 25 godzin przy użyciu etui ładującego (z włączoną funkcją ANC) i do 7 godzin lub 31 godzin przy użyciu etui ładującego z wyłączoną funkcją ANC.

Jabra Elite 85t — ceny i dostępność

 

Jabra Elite 85t są już dostępne w wybranych sieciach handlowych w Polsce, a ich rekomendowana cena detaliczna to 999 zł. Słuchawki są dostępne w kolorze tytanowo-czarnym. W pierwszym kwartale 2021 roku będą dostępne także w kolorach: złoto-beżowym, miedziano-czarnym, czarnym i szarym.

Jabra Elite 85t — najważniejsze funkcje i dane techniczne:

 • Kompaktowa konstrukcja i owalne silikonowe wkładki EarGels™ zapewniające solidne i wygodne dopasowanie
 • Specjalny chip do ANC, który skuteczniej eliminuje hałasy z otoczenia
 • Najwyższa jakość dźwięku rozmów w dowolnym miejscu dzięki wykorzystaniu technologii z sześcioma mikrofonami i ochronie przeciwwiatrowej
 • Aktywna redukcja szumów przy użyciu 4 mikrofonów wewnątrz i na zewnątrz słuchawek
 • 12-milimetrowe głośniki emitujące donośny dźwięk i mocne basy
 • Półotwarta konstrukcja umożliwiająca naturalne słuchanie dźwięku
 • Regulowana aktywna redukcja szumów z dwoma suwakami: od pełnej ANC po pełny podsłuch
 • Wytrzymałość o stopniu IPX4 i dwuletnia gwarancja* odporności na kurz oraz wodę
 • Działanie baterii nawet przez  5,5 godziny lub do 25 godzin przy użyciu etui ładującego (z włączoną funkcją ANC) i do 7 godzin lub łącznie 31 godzin z wyłączoną funkcją ANC
 • Certyfikat zgodności ze standardem ładowania bezprzewodowego Qi i kompatybilność ze wszystkimi ładowarkami Qi
 • Regulowany korektor dźwięku w aplikacji Sound+ doskonali brzmienie muzyki
 • Aktywni asystenci głosowi. Elite 85t współpracuje z Siri® i Google Assistant™
 • Funkcja MyControls umożliwiająca konfigurowanie przycisków i Jabra MySound do indywidualnej regulacji dźwięku

 

Dowiedz się więcej o Jabra na www.jabra.pl/elite85t

* Wymagana rejestracja w aplikacji Jabra Sound +

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.02.2021 10:42
Słuchawki to według mnie mało przydatny gadżet, pralko-suszarka czy irobot takie urządzenia się przydają mamą. Ułatwiają codzienne obowiązki, których przy szkrabach nie brakuje.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie