Jak zadbać o porządek w szafach, kiedy masz „pełną chatę”?

To urządzenie pomoże Ci odpowiednio pielęgnować ubrania wszystkich domowników.
Jak zadbać o porządek w szafach, kiedy masz „pełną chatę”?
fot. iStock
30.11.2020

Uporczywe zagniecenia na grubych tkaninach, ślady przypaleń na cienkich ubraniach, wiecznie niedoprasowane sukienki z falbankami i bluzki z aplikacjami – jeśli tak wygląda Twoja codzienność z prasowaniem, najprawdopodobniej nie przepadasz za tą czynnością. Jeżeli jesteś zaganianą mamą, to całkowicie zrozumiałe. Na szczęście Twoja sytuacja może w cudowny sposób odmienić się na lepsze dzięki najnowszemu generatorowi pary Philips, który wie, co prasuje i nie popełnia błędów!

Generator pary Philips PerfectCare seria 9000 to pierwsze i jedyne na rynku urządzenie, które dzięki zastosowaniu wbudowanej kamery i sztucznej inteligencji wie, co prasuje, a następnie automatycznie dopasowuje temperaturę i ilość pary idealne dla danej tkaniny. To oznacza koniec z niedoprasowanymi ubraniami, przypaleniami i innymi niespodziankami, które już nigdy nie zaskoczą żadnego z domowników.

Technologia ActiveSense – przełom w prasowaniu

Jak to możliwe? Wyjątkowe możliwości generatora PerfectCare seria 9000 to wynik zastosowania w tym urządzeniu technologii ActiveSense, czyli połączenia kamery i sztucznej inteligencji. To duet doskonały: sztuczna inteligencja w czasie rzeczywistym interpretuje obraz z kamery, czyli rozpoznaje tkaninę i automatycznie dopasowuje idealną temperaturę oraz ilość pary, by prasowanie było efektywne i bezpieczne dla tkaniny. W praktyce oznacza to, że grube materiały prasuje z użyciem wyższej temperatury i większej ilości pary, zaś do cienkich i delikatnych tkanin stosuje niższą temperaturę i ogranicza parę. Ten generator „pamięta” tysiące splotów i zna ich wymagania pielęgnacyjne, więc gwarantuje skuteczne i bezpieczne prasowanie każdego rodzaju odzieży. A Ty? Prasując, możesz się skoncentrować na serialu, słuchaniu podcastu lub rozmowie, bez myślenia o zmienianiu ustawień!

fot. materiały prasowe

Prasowanie bez ryzyka przypalenia

Generator pary PerfectCare seria 9000 automatycznie dopasowuje idealną temperaturę prasowania do każdej tkaniny, dzięki czemu możesz być pewna, że niczego nie przypalisz. A jeśli telefon, kurier lub wymagająca pilnej interwencji sytuacja w kuchni oderwie nas od prasowanie? Czy pozostawione na ubraniu żelazko wyrządzi szkody? Nie, ponieważ czujnik ruchu wykryje, że żelazko nie pracuje i automatycznie schłodzi stopę do bezpiecznej temperatury, gwarantującej brak ryzyka przypalenia. Natomiast po kilku minutach bez ruchu urządzenie całkowicie się wyłączy. W ten sposób mamy gwarancję bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

Para ma znaczenie

PerfectCare seria 9000 ma wyjątkowo silne uderzenie pary – do 750 g. Co to oznacza w praktyce? Silny, ciągły strumień pary z łatwością poradzi sobie nawet z najgrubszymi tkaninami i najbardziej opornymi zagnieceniami. Co ważne, nawet w takich sytuacjach generator pracuje naprawdę cicho – nie zagłusza filmu i nie przeszkadza w rozmowie. Chociaż zastosowana została tu rewolucyjna technologia, żelazko, czyli część prasująca generatora, jest bardzo lekka – waży mniej niż kilogram. Oznacza to, że można nią swobodnie prasować w pionie, na przykład zasłony. Niewielka waga pozwala też na wyprasowanie bez zmęczenia nadgarstka nawet dużych ilości prania. Źródłem pary jest zbiornik na wodę o pojemności 1,8 litra, który łatwo można napełnić.

fot. materiały prasowe

To nie koniec zalet

Stopa SteamGlide Elite to najlepsza stopa stosowana przez firmę Philips. Zapewnia wyjątkowo dobry poślizg i maksymalną odporność na zarysowania. Jej podstawa ze stali szlachetnej jest dwa razy twardsza niż zwykłe aluminiowe stopy, a opatentowana sześciowarstwowa powłoka z zaawansowaną tytanową warstwą z łatwością przesuwa się po tkaninie, pozwalając na szybsze prasowanie. Dzięki blokadzie żelazka na bazie, generator można bezpiecznie przenieść z miejsca na miejsce. Dbanie o jego stan, czyli odkamienianie, jest proste i nie wymaga wysiłku: gdy urządzenie nas o tym poinformuje, wystarczy wylać wodę wraz z cząsteczkami kamienia i gotowe. Można zaczynać prasowanie łatwiejsze niż kiedykolwiek.             

Rekomendowane ceny nowych generatorów pary  Philips wynoszą:          

Philips PerfectCare seria 9000 PSG9050/20: 3199 zł

Philips PerfectCare seria 9000 PSG9040/80: 3199 zł

 

Materiał promocyjny

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie