Ponadczasowe, klasyczne dodatki do domu to must have każdej SuperMamy!

A te produkty idealnie wpisują się w trend jednoczesnego minimalizmu i ekologii
Ponadczasowe, klasyczne dodatki do domu to must have każdej SuperMamy!
fot. Trend Glass
18.07.2020
Katarzyna Lemanowicz

“Im mniej designu, tym lepiej” - powiedział światowej sławy projektant Dieter Rams. Zgodzisz się z nami, że w przedmiocie, szczególnie tym, który towarzyszy nam na co dzień najważniejsza jest prostota i użyteczność? Dobry projekt to taki, który jest ponadczasowy, jasno komunikuje swoje funkcje i jest przyjazny dla środowiska.                                        

Przyjemność płynąca z minimalizmu

Oferta TREND GLASS doskonale wpisuje się w dekalog prostoty Dietera Ramsa i powstała z myślą o codziennym użytkowaniu. Marka zaprojektowała produkty uniwersalne, nieprzekombinowane, piękne w swej prostocie,  wspaniale współgrające z każdym wnętrzem. Nawiązując do idei „Simplicity” TREND GLASS zachęca do celebrowania codzienności i chwil spędzanych z rodziną. Wyroby marki dają radość na co dzień i pięknie komponują się z rzeczami, które już znajdują się w domu. Wprowadzają do niego miłą atmosferę i dobry nastrój.

Trend Glass - pucharek do lodów

fot. Trend Glass

TREND GLASS to starannie przygotowane, funkcjonalne kolekcje składające się ze szklanek,  talerzy, miseczek, dzbanków, karafek, pucharków do deserów oraz produktów dekoracyjnych, takich jak wazony i świeczniki na tealighty. Warto podkreślić, iż szkło, z którego powstały jest solidne i wytrzymałe. Sprawdzi się doskonale nie tylko na specjalne okazje. Dodatkowym atutem oferty TREND GLASS są również ekologiczne korki, pokrywy czy dekle, które ułatwiają przechowywanie.

Trend Glass - szklanka

fot. Trend Glass

Orędowników ekologii ucieszy z pewnością fakt, iż naczynia i wyroby dekoracyjne marki powstają w ramach bezodpadowej technologii produkcji szkła, co oznacza, że tzw. stłuczka trafia ponownie do pieca. Szkło użyte do produkcji wszystkich przedmiotów w 100% podlega recyklingowi. Jest naturalną alternatywą dla szkodliwego plastiku.

TREND GLASS - gdzie kupić?

Produkty TREND GLASS można kupić w sieci sklepów Biedronka już od początku lipca:

  • Szklanka do napojów ALVA, pojemność: 280 ml, 6 szt. w opakowaniu.
  • Szklanka do napojów ALVA, pojemność: 395 ml, 4 szt. w opakowaniu.
  • Pucharek do lodów TORD, pojemność: 500 ml, 3 szt. w opakowaniu.

W zależności od asortymentu cena rekomendowana to:10.00 PLN - 14.00 PLN.

Trend Glass

fot. Trend Glass

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie