Powrót do nowej normalności i starych problemów. Jak radzą sobie SuperMamy?

SuperMamy są sprytne i za pomocą jednego niewielkiego urządzenia oszczędzają mnóstwo czasu!
Powrót do nowej normalności i starych problemów. Jak radzą sobie SuperMamy?
fot. iStock
21.07.2020

Możliwość wychodzenia z domu daje wszystkim rodzicom więcej oddechu, a dzieciom pozwala - kolokwialnie rzecz ujmując - wyszaleć się. Wraz z powrotem do normalności na nowo naszą głowę zajmują dawne problemy.

Spotkania poza domem, stanie w korkach, istna gonitwa - a przecież dom sam się nie posprząta, a ubrania – nie wyprasują… To wszystko sprawia, że czas, jaki zyskałaś podczas domowej izolacji, znów błyskawicznie się skurczył. Jak sprawić, aby mieć go nieco więcej?

Jak z powrotem do normalności i starych problemów radzą sobie SuperMamy?

W nasze ręce wpadło ostatnio wspaniałe urządzenie, który wcale nie okazało się kolejnym sezonowym gadżetem. Mowa o ręcznej parownicy  Philips Steam&Go. Szybko przekonałyśmy się, że parownica jest najlepszym przyjacielem każdej zabieganej SuperMamy. Zwłaszcza latem!

Odzyskaj czas na to, co najważniejsze

Jeżeli tak jak my, oprócz zawodowych obowiązków, masz na głowie cały dom, warto przemyśleć zainwestowanie w lekką i poręczną parownicę do ubrań. ObsługaSteam&Go jest bardzo prosta: wystarczy podłączyć urządzenie, nacisnąć przycisk i parownica jest gotowa do użycia! Strumień gorącej pary skutecznie wygładzi każde zagniecenie. Użycie parownicy jest o tyle wygodne, że możesz wygładzać ubranie w każdej pozycji. Niezależnie od tego, czy rozłożysz rzecz na łóżku, czy powiesisz ją na wieszaku, urządzenie doskonale spełni swoją rolę.

fot. materiały prasowe

Co ważne, nie tracisz czasu na rozgrzanie parownicy, jak to jest w przypadku żelazka. Steam&Go nagrzewa się w mniej niż minutę! Co więcej, idealnie nadaje się do wygładzenia każdego rodzaju ubrań, nawet tych uszytych z delikatnych tkanin, ponieważ nie ma ryzyka przypalenia! Z parownicą masz 100% pewność, że nie zniszczysz żadnego ubrania.

Dzięki temu sprytnemu urządzeniu również twoje życie towarzyskie nabierze tempa. Bo przecież SuperMamy również je mają! Z parownicą szybkie wygładzenie sukienki na wieczór jest kwestią dosłownie kilku chwil.

fot. materiały prasowe

Bardzo istotna dla wszystkich rodziców jest walka z wszechobecnymi zarazkami. Parownica Philips Steam&Go zabija aż 99% bakterii!* Co więcej, szybko odświeżysz również domową tapicerkę i inne tekstylia, zapewniając higieniczną czystość całego domu.

Wakacje z maluchem? Nie zapomnij parownicy!

Tego lata większość rodzin decyduje się na wakacje w kraju. Bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie przy tym unikanie obleganych kurortów i dużych hoteli. Jeszcze większy komfort będziesz miała z lekką, kompaktową parownicą spakowaną do walizki! Wspomniałyśmy już o fenomenalnej funkcji, jaką jest usuwanie niemal stu procent bakterii ze wszystkich miękkich powierzchni. Za pomocą parownicy Steam&Go odświeżysz nie tylko ubrania, ale zdezynfekujesz także poduszki czy materace i będziesz miała jeszcze większy spokój ducha. W końcu zawsze lepiej jest dmuchać na zimne!

Czy parownica Philips Steam&Go jest droga? Otóż nie! Rekomendowane ceny urządzenia, w zależności od modelu, wynoszą:

– GC350/40 – 229,00 zł
– GC351/20 – 229,00 zł
– GC360/30 – 269,00 zł
– GC361/20 – 269,00 zł
– GC362/80 – 319,00 zł

 

* Badanie przeprowadzone przez zewnętrzną instytucję, obejmujące bakterie Escherichia coli 8099, bakterie gronkowca złocistego ATCC 6538 i drożdżaki Canidia albicans ATCC 10231, z zastosowaniem pary przez 1 minutę.

 

Materiał powstał we współpracy z marką Philips.

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie