Rozpoczęcie etapu poruszania się maluszka to wyjątkowy czas - jakie pieluszki wybrać?

Nowe pieluszki Pampers® Pants wyposażone w elastyczną taśmę „360 comfort fit” zapewniają idealne dopasowanie do ciała maluszka.
Rozpoczęcie etapu poruszania się maluszka to wyjątkowy czas - jakie pieluszki wybrać?
fot. istock.com
25.06.2020
Katarzyna Lemanowicz

Pieluszki Pampers® Pants zapobiegają poluzowaniu i przeciekaniu zawartości, aby pozwolić rodzicom i ich pociechom cieszyć się wspólnymi #PoRuszającymiChwilami.

#PoRuszająceChwile z Pampers® Pants

Naturalnym etapem w rozwoju każdego maluszka jest przemieszczanie się i chęć odkrywania otaczającego go świata. Życie w ruchu to przewrotki, upadki na pupę i skręty ciała, czyli  codzienne #PoRuszająceChwile, które rozczulają serce i przynoszą mnóstwo radości. Wspólne poranki, ćwiczenia na macie czy robienie śmiesznych min do lusterka – takie momenty dają poczucie szczęścia i wzmacniają więzi rodzinne. Poznawanie otoczenia przez dziecko to nie tylko jeden z najważniejszych etapów jego rozwoju, ale również nowe wyzwanie dla rodziców. Aby zapewnić maluchowi bezpieczeństwo należy poświęcać mu w tym czasie szczególnie dużo uwagi, dostosować wnętrze domu do nowej sytuacji oraz zapewnić ubranka i pieluszkę, które nie przeszkadzają w ruchu. Nowa wersja Pampers® Pants dostosowuje się do ciała dziecka, nie krępuje jego ruchów, a jednocześnie chroni przed przeciekaniem. Dzięki niej rodzice nie muszą martwić się o komfort swojego dziecka, a maluch może bez przeszkód poznawać świat.

Idealne dopasowanie pieluszek Pampers® Pants

Nowe pieluszki Pampers® Pants zostały wyposażone w elastyczną taśmę „360 comfort fit”, która idealnie dopasowuje się do ciała dziecka. Niezależnie od zmieniającego się obwodu brzuszka w ciągu dnia, pieluszka pozostaje na swoim miejscu i pozwala na nieskrępowany ruch maluszka. Dwa razy mocniejsze osłonki wokół nogawek* doskonale chronią przed przeciekaniem, a unikalna dodatkowa warstwa chłonna „Sleep” pomaga szybko wchłonąć wilgoć do ich wnętrza. Za sprawą 3 chłonnych kanalików wilgoć jest rozprowadzana równomiernie wewnątrz pieluszki. Mikroperełki umieszczone w kanalikach pochłaniają wilgoć i utrzymują ją wewnątrz z dala od skóry dziecka,  dzięki temu skóra  pozostaje sucha do 12 godzin.

#PoRuszająceChwile z Pampers® Pants

fot. Materiały prasowe

Uczucie wilgoci nie zakłóci wiec dziecku zabawy nawet przez 12 godzin. Pampers Pants są niezwykle łatwe do założenia, nawet gdy maluch wierci się i ucieka, dzięki czemu zmiana pieluszki może być od teraz źródłem dodatkowej zabawy.

- Rozpoczęcie raczkowania to przełomowy moment nie tylko dla dziecka, ale również dla rodziców. Wiąże się z nim wiele emocjonalnych przeżyć, ale również i wyzwań. Aby maluch mógł prawidłowo rozwijać swoją motorykę i chęć odkrywania świata musi mieć zapewnione odpowiednie warunki. Chcąc wesprzeć rodziców w zaspokajaniu potrzeb ruchowych dziecka stworzyliśmy nową wersję pieluszek Pampers® Pants wyposażoną w specjalną taśmę „360 comfort fit”. Zapobiega ona poluzowaniu pieluszki, chroni przed przeciekaniem, a jednocześnie nie krępuje ruchów malucha. Dzięki temu, rodzice mogą codziennie cieszyć się wspólnymi chwilami ze swoją pociechą, bez obawy o nieprzyjemne sytuacje – mówi Mariola Mirek, menadżer ds. komunikacji P&G.

#PoRuszająceChwile z Pampers® Pants

fot. Materiały prasowe

Pieluszki Pampers® Pants zapewniają dziecku komfort ruchu i suchość do 12 godzin dzięki następującym cechom:

 • Elastycznej taśmie „360 comfort fit” – zapewnia ona idealne dopasowanie do ciała dziecka, zapobiega poluzowaniu i przeciekaniu pieluszki.
 • Podwójnie mocniejszej osłonce wokół nogawek* – pieluszki Pampers Pants posiadają podwójnie wzmocnioną osłonkę wokół nogawek dla lepszej ochrony przed przeciekaniem.
 • Unikalnej warstwie chłonnej „Sleep” – pomaga ona szybko wchłonąć wilgoć do wnętrza pieluszki, aby zapewnić dziecku suchość.
 • Chłonnym mikroperełkom – warstwa wewnętrzna z mikroperełkami zatrzymuje wilgoć. Dzięki temu skóra dziecka pozostaje sucha do 12 godzin.
 • 3 chłonnym kanalikom – pomagają one równomiernie rozprowadzić wilgoć wewnątrz pieluszki i utrzymać ją z dala od skóry dziecka.
 • Miękkości jak bawełna** – górna warstwa, która ma kontakt ze skórą dziecka jest miękka
  i sucha, aby zapewnić maluszkowi komfort.

#PoRuszająceChwile z Pampers® Pants

fot. Materiały prasowe

Udoskonalona wersja Pampers® Pants dostępna jest w rozmiarach od 3 do 6 i oznaczona znakiem „360 comfort fit”.

#PoRuszająceChwile z Pampers® Pants

fot. Materiały prasowe

Sugerowana cena detaliczna***:

 • Pampers® Pants rozm. 3, 6-11 kg (26 sztuk) – 26,99 zł
 • Pampers® Pants rozm. 4, 9-15 kg (24 sztuki) – 26,99 zł
 • Pampers® Pants rozm. 5, 12-17 kg (22 sztuki) – 26,99 zł
 • Pampers® Pants rozm. 6, +15 kg (19 sztuk) – 26,99 zł

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie