Jej synek nie chciał jeść warzyw. Znalazła genialny sposób, który robi furorę na Instagramie

Teraz chłopiec je wszystko ze smakiem.
Jej synek nie chciał jeść warzyw. Znalazła genialny sposób, który robi furorę na Instagramie
fot. Instagram @jacobs_food_diaries
06.06.2019
Katarzyna Lemanowicz

Wielu rodziców boryka się z problemem, jakim jest niechęć ich dzieci do warzyw i owoców. Mimo iż są kolorowe i bardzo pożywne, dzieciaków ciągnie do słodyczy, żelków i chipsów, które niestety są niezdrowe. Mama 3-letniego synka po wielu próbach namowy go do zjedzenia porcji warzyw, wpadła na genialny sposób, dzięki któremu kobieta zdobyła sławę na Instagramie. A wszystko zaczęło się od...kreskówek.

Laleh Mohmedi mieszka w Melbourne razem ze swoim 3-letnim synkiem Jacobem, którego szczególnym zamiłowaniem są kreskówki. Kobieta szukając sposobu na przekonanie syna do jedzenia warzyw, zaczęła eksperymentować w kuchni i stworzyła danie, które przypominało postać jednej z ulubionych bajek Jacoba.

Jak przemycić warzywa w diecie dziecka? Takie danie maluch na pewno zje ze smakiem

Okazało się, że jej genialny sposób zadziałał, a synek ze smakiem zjadł porcję warzyw. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kobieta udostępniła danie na Facebook'u, a zdjęcie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Za namową przyjaciół młoda mama stworzyła konto na Instagramie o nazwie Jacobs_food_diaries, które ma obecnie 180 tysięcy obserwujących. Jej sposób stał się inspiracją dla innych rodziców, którzy nie muszą już namawiać dzieci do jedzenia warzyw. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie