Odkryj pyszny sposób na naukę samodzielności w połączeniu z zabawą!

Nowe musy owocowe BoboVita z bohaterami bajki „Masza i Niedźwiedź”.
Odkryj pyszny sposób na naukę samodzielności w połączeniu z zabawą!
fot. materiały prasowe
19.12.2020

W drugim półroczu życia niemowlęcia mleko z piersi mamy lub mleko modyfikowane nie stanowi już zazwyczaj jedynego pokarmu zaspokajającego jego potrzeby żywieniowe. Opanowanie umiejętności siedzenia i kierowania rączki do buzi pozwala dziecku na próbowanie posiłków o nowej konsystencji oraz zdobywanie kolejnych doświadczeń. To czas na naukę samodzielności!

Dzięki nowym musom owocowym w tubkach BoboVita z bohaterami kultowej bajki „Masza i Niedźwiedź” mali smakosze mogą ją doskonalić, świetnie się przy tym bawiąc. Poznaj 4 pyszne nowości w poręcznych opakowaniach, które idealnie uzupełnią jadłospis malucha.

Sposób mam na mniam z Maszą i Niedźwiedziem to:

• 4 smakowite owocowe kompozycje dopasowane do potrzeb najmłodszych już po 6. miesiącu życia,

• produkty, które nie zawierają dodatku cukru*, a zgodnie z przepisami prawa także konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku,

• różnorodne owoce, w tym morele, truskawki, jabłka czy gruszki, które spełniają wyjątkowo restrykcyjne normy jakości oraz pochodzą wyłącznie ze starannie wybranych i kontrolowanych pól i sadów,

• wygodne i dopasowane do małej rączki kolorowe opakowania wypełnione aż 100 gramami smakowitego musu – idealne dla dziecka, które doskonali umiejętność samodzielnego jedzenia,

• bezpieczne propozycje, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i podczas aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Nowości BoboVita z bohaterami bajki „Masza i Niedźwiedź”

BoboVita Masza i Niedźwiedź jabłko z mango i pomarańczą po 6. miesiącu życia

BoboVita Masza i Niedźwiedź jagody i jabłka z bananem po 6. miesiącu życia

BoboVita Masza i Niedźwiedź morele z jabłkiem i gruszką po 6. miesiącu życia

BoboVita Masza i Niedźwiedź truskawki i wiśnie z bananem po 6. miesiącu życia

 

Rekomendowana ceny owocowych tubek BoboVita wynosi ok. 3,99 zł. Więcej informacji o nowościach BoboVita znajdziesz na: www.bobovita.pl.

 

Ważne informacje:

Zaleca się kontynuację karmienia piersią podczas wprowadzania pokarmów uzupełniających. Karmienie piersią powinno trwać tak długo, jak jest to pożądane przez matkę i dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

 

*Zawierają naturalnie występujące cukry.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie