Maczfit świętuje 9. urodziny - wygraj fantastyczne nagrody!

Trwa Urodzinowy Festiwal Korzyści Maczfit, zorganizowany z okazji 9. urodzin marki.
Maczfit świętuje 9. urodziny - wygraj fantastyczne nagrody!
13.05.2024
Katarzyna Lemanowicz

W jego ramach wystartował m.in. miesięczny konkurs, w którym do wygrania są wymarzone wakacje, vouchery na catering oraz dziesiątki innych nagród. Celebracji towarzyszy szereg działań reklamowych oraz komunikacyjnych.

Maczfit świętuje 9. urodziny - wygraj fantastyczne nagrody!

Z okazji 9. roku na polskim rynku, Maczfit rozpoczął Urodzinowy Festiwal Korzyści, przygotowany specjalnie dla klientów i przyjaciół marki. Jedną z głównych aktywacji jest całomiesięczny konkurs. Chcąc wziąć w nim udział wystarczy w okresie od 1 do 31 maja złożyć zamówienie na catering Maczfit (obejmujący co najmniej 5 dni; o wartości nie niższej niż 300 złotych) i odpowiedzieć na pytanie "Jakie danie Maczfit zabrałbyś/zabrałbyś na bezludną wyspę i dlaczego?". Do wygrania bony na wakacje marzeń o wartości 15 000 złotych każdy (do wykorzystania w Wakacje.pl), a także vouchery na catering, torby termiczne oraz sety talerzy znanej ilustratorki. Pełny regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Maczfit. Ponadto firma przygotowała cotygodniowe akcje promocyjne, które można na bieżąco śledzić na stronie internetowej www.maczfit.pl, w aplikacji mobilnej oraz na jej kanałach własnych.

Trudno mi sobie wyobrazić świętowanie urodzin bez osób, które wspierają nas już od 9 lat. Dlatego zapraszam do wspólnej zabawy naszych fanów i wszystkich tych, którzy chcą dołączyć do tej wyjątkowej celebracji. W tym roku przygotowaliśmy niespodzianki aż na cały maj! Mam nadzieję, że dzięki temu nasi klienci będą czuli się jeszcze lepiej – mówi Małgorzata Anna Wierzbicka, Omnichannel Director w Maczfit. 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie