Różyczka 2 - bo siła jest kobietą [KONKURS]

Dowiedz się, dlaczego warto obejrzeć film Różyczka 2 i weź udział w konkursie
Różyczka 2 - bo siła jest kobietą [KONKURS]
25.10.2023
Katarzyna Lemanowicz

Joanna Warczewska (Magdalena Boczarska) ma wszystko: wielką miłość i świetnie rozwijającą się karierę.

Dlaczego warto zobaczyć film Różyczka 2?

To poukładane życie w jednej chwili burzy jednak zamach terrorystyczny, w którym ginie jej ukochany mąż (Paweł Małaszyński). Kiedy los daje Joannie nową życiową szansę, dosięga ją kolejny cios. Ktoś wysyła zdjęcia i dokumenty kompromitujące jej rodzinę, żądając setek tysięcy euro w zamian za milczenie. Joanna decyduje się na własną rękę zmierzyć z szantażystą i z prawdą o własnej przeszłości. Gotowa jest zaryzykować wszystko, by odzyskać kontrolę nad swoim życiem i rozwikłać skomplikowaną intrygę, w którą została wciągnięta. Jaką rolę w tej dramatycznej grze odegrają tajemniczy agent (Jacek Braciak), wpływowy polityk (Janusz Gajos) i przyjaciel z przeszłości (Robert Więckiewicz)? Jej wynik może mieć wpływ na losy milionów, a czas nie działa na korzyść Joanny.

Weź udział w konkursie - wygraj bilety do kina i zestawy kosmetyków od Dr Irena Eris

Co należy zrobić, żeby wygrać podwójne zaproszenie do kina na film Różyczka 2 i zestaw kosmetyków z serii Lumissima od Dr Ireny Eris? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: czym dla ciebie jest kobieca siła? Konkurs trwa do 28 października br., do godz. 23:59.

Odpowiedź wraz z akceptacją regulaminu wyślij na adres: [email protected]

Lumissima Dr Irena Eris

To innowacyjna linia kosmetyków odmładzających, skutecznie redukujących przebarwienia, wyrównujących koloryt i subtelnie rozświetlających skórę.
Unikalne połączenie Matrykin sygnałowych (niskocząsteczkowe peptydy) oraz kompleksu Pigment-Block zmniejsza plamy pigmentacyjne i koryguje zmarszczki, ujednolicając koloryt skóry oraz przywracając twarzy naturalny blask i zauważalnie młodszy wygląd.
Seria przeznaczona dla skóry z nierówną pigmentacją, powodowaną czynnikami zewnętrznymi (promieniowanie UV), hormonalnymi lub naturalnymi procesami starzenia oraz skóry potrzebującej rozświetlenia, odnowy i rewitalizacji. 

W skład zestawu konkursowego kosmetyków wchodzą: Dr Irena Eris Lumissima Rozświetlająco-Przeciwzmarszczkowy Krem Na Dzień SPF 20 50 ml, Dr Irena Eris Lumissima Rozświetlające Serum Przeciwzmarszczkowe 30 ml, Dr Irena Eris Lumissima Wygładzająco-Rozświetlający Krem Pod Oczy 15 ml. 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie