Już w ten weekend pokaz mody w rytmie tańca w Galerii Młociny!

Bogactwo barw i kolorów, różnorodność wzorów i deseni, kontrastowe zestawienia, miękkie i ciepłe tkaniny – styliści są zgodni, że tegoroczna jesień będzie piękna i barwna.
Już w ten weekend pokaz mody w rytmie tańca w Galerii Młociny!
fot. istock.com
25.10.2023
Katarzyna Lemanowicz

To właśnie w tak pozytywnej aurze zaprezentowane zostaną najnowsze modowe propozycje Galerii Młociny. Przygotowaniem eventu zajmą się młodzi aktorzy z Warsztatowej Akademii Musicalowej.

Już w ten weekend pokaz mody w rytmie tańca w Galerii Młociny!

Warsztatowa Akademia Musicalowa, działająca w Galerii Młociny, po raz kolejny zaprasza na pokaz mody, który odbędzie się już w sobotę 28 października o godz. 13:00. Podczas wydarzenia plac eventowy centrum handlowego zamieni się taneczny, modowy wybieg. Jak podają organizatorzy, będzie rytmicznie, barwnie i zaskakująco.

"To kolejna edycja Tanecznego Pokazu Mody w Galerii Młociny, tworzona przez wspaniałych artystów z Warsztatowej Akademii Musicalowej. Cieszę się, że naszą energią, pasją i pozytywnymi emocjami możemy zarażać odwiedzających Galerię Młociny" – mówi Paweł Podgórski.

Modne stylizacje w roztańczonym wydaniu

Artyści z Warsztatowej Akademii Musicalowej zaprezentują nie tylko niesamowite choreografie taneczne, ale również stylizacje przygotowane przez stylistę Michała Karbowskiego. W stylizacjach znajdą się najnowsze kolekcje znanych marek: 4f, Modivo, C&A, Tally Weijl, Top Secret, Lee Cooper, Recman i Karko. Taneczny Pokaz Mody to wydarzenie dla wszystkich, którzy kochają modę, taniec i dobrą muzykę.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Galeria Młociny będzie relacjonowała wydarzenie w swoich mediach społecznościowych.

 

Dodatkowe informacje:

Strona internetowa: www.galeriamlociny.pl

Facebook: www.facebook.com/galeriamlocinyofficial    

Instagram:  www.instagram.com/galeriamlociny  

Tik Tok: www.tiktok.com/@galeriamlociny  

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie