Przed nami najgorętsze wydarzenie fryzjerskie tego roku w Polsce

Już 15 września w Warszawie odbędzie się show, podczas którego wystąpi ikona koloryzacji, jeden z najpopularniejszych fryzjerów na świecie, twórca marki #mydentity- GUY TANG!
Przed nami najgorętsze wydarzenie fryzjerskie tego roku w Polsce
06.09.2023
Katarzyna Lemanowicz

W trakcie pokazu: poznasz tajniki pracy Guy’a i jego autorskie mieszanki na 12 różnych modelkach i różnych rodzajach włosów. Dodatkowo poznasz możliwości produktów #mydentity i najnowsze kolory marki oraz przekonasz się, czym jest energia #HairBesties i co to znaczy #evolvetogether!

Kim jest Guy Tang?

Guy Tang jest wirtuozem fryzur. Nazywany jest także mistrzem spersonalizowanej koloryzacji #mydentity - opowiada o tym, kim jesteś. Nieważne, ile mamy lat, czy dorastamy, czy jesteśmy już dorośli. Nieustannie zmieniamy się i zataczamy koło, by dowiedzieć się, kim jesteśmy. Dlatego stworzyłem koloryzację, która to symbolizujeChodzi o zachętę, umacnianie i wzmacnianie wspólnoty jak Hairbesties. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Guy Tang® (@guy_tang)

W przyszłym roku wypuszczam całą masę nowych produktów. Będzie zatem sporo wspaniałych rzeczy. #mydentity ma niezwykłą technologię, która daje podwójny blask. Farby mają również termoochronę.  Ale dobra farba jak na przykład #mydentity już daje włosom sporo blasku – mówi Guy Tang.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie