[Aktualizacja - wyniki konkursu] Idealnie na początek roku szkolnego! Weź udział w konkursie i wygraj "COŚ PYSZNEGO"!

Czy baton może być zdrowy? Czy można go przygotować tak, by był lekką, pożywną przekąską?
[Aktualizacja - wyniki konkursu] Idealnie na początek roku szkolnego! Weź udział w konkursie i wygraj "COŚ PYSZNEGO"!
02.09.2022
Katarzyna Lemanowicz

Dziękujemy za uczestnictwo w naszym konkursie. Ilość zgłoszeń przeszła nasze najśmielsze oczekiwania i też stąd lekki poślizg w ogłoszeniu wyników konkursu. Poniżej lista zwycięzców, wszystkim serdecznie gratulujemy!

1. Karolina Mazur

2. Anna Malińska

3. Klaudia Kowalska

4. Joanna Makowska

5. Katarzyna Obrębek

6. Zuzanna Radkiewicz

7. Anastazja Pelcer

8. Kamila Magiera

9. Monika Raczkowska

10. Aurelia Sieńkowska

 

Jak najbardziej! DOBRY SQUAD to pyszne, ekologiczne i certyfikowane batony, które codziennie mogą znaleźć się w śniadaniówce twojego dziecka.

Batony DOBRY SQUAD są w stu procentach naturalne. Nie zawierają w swoim składzie konserwantów oraz sztucznych zapychaczy. Są zdrowe, ponieważ dostarczają mnóstwo witamin i pyszne bo wypiekane według autorskiego, unikalnego przepisu.

Co wyróżnia DOBRY SQUAD?

Receptury batonów tworzone są z udziałem specjalistów i  oczekują niekiedy nawet rok, by mogły zostać zrealizowane w manufakturze. Długo? Teoretycznie tak, ale wszystko po to, aby smak i skład zostały dopięte na ostatni guzik.

Jak mówią sami pomysłodawcy DOBRY SQUAD: „Sami tworzymy nasze receptury. Czasami pomysł na przepis czeka ponad rok na realizację, dojrzewa w naszych głowach, a my nieprzerwanie szukamy inspiracji i połączeń smakowych pośród różnych owoców i orzechów”. I nie ma w tym stwierdzeniu żadnej przesady, bo o dobrą jakość produktu warto zadbać.

Batony DOBRY SQUAD uzupełnią codzienne menu dzieci o wartościowe orzechy oraz naturalnie suszone owoce, bez dodatku konserwantów i sztucznych słodzików. Wiele produktów dostępnych nawet w sklepach ze zdrową żywnością, zawiera syrop glukozowo - fruktozowy. Badania wykazały, że syrop ten hamuje wydzielanie określonych neuroprzekaźników, które są odpowiedzialne za poczucie sytości. Dlatego baton zawierający naturalne suszone owoce i orzechy zapewni poczucie sytości na dłużej.

Batony DOBRY SQUAD o dobrym składzie uczą dzieci jeść zdrowo, nawet wtedy, kiedy mają ochotę na coś słodkiego. Specjalnie połączone suszone owoce oraz orzechy tworzą przepyszną przekąskę, zapewniając moc witamin i minerałów. Batony idealnie uzupełnią dietę dzieci w szkołach i przedszkolach.  Dzięki bogatej ofercie smaków, nigdy się nie znudzą.

Konkurs - jak wygrać batony od DOBRY SQUAD?

Redakcja Supermam z przytupem rozpoczyna nowy rok szkolny. Przygotowaliśmy dla was konkurs ze zdrowymi batonami od DOBRY SQUAD do wygrania! 

Co zrobić, żeby wygrać jeden z dziesięciu zestawów batonów DOBRY SQUAD? Wystarczy, że na maila: [email protected] wyślesz odpowiedź wraz z akceptacją regulaminu, na pytanie: "Dlaczego batony DOBRY SQUAD powinny znaleźć się w śniadaniówce twojego dziecka"?

Konkurs trwa od dzisiaj, tj. 2 września do niedzieli, tj. 4 września. Czekamy na wasze zgłoszenia!

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie