Trybsonowie i inne gwiazdy na premierze filmu "Jak zostałem samurajem"

W kinie Multikino Młociny odbył się uroczysty pokaz filmu „Jak zostałem samurajem”
Trybsonowie i inne gwiazdy na premierze filmu "Jak zostałem samurajem"
26.08.2022
Katarzyna Lemanowicz

"Jak zostałem samurajem?" to animacja luźno inspirowana „Płonącymi siodłami” Mela Brooksa. Zresztą w oryginalnej wersji językowej użyczył on swojego głosu postaci Shoguna.

"Jak zostałem samurajem?" - kto w polskiej wersji językowej?

Głównym bohaterem filmu jest Hank (Tomasz Włosk), uroczy i odrobinę fajtłapowaty pies, który marzy o tym, żeby zostać samurajem. Wyrusza więc w pełną przygód podróż w poszukiwaniu swojego przeznaczenia i trafia do wisoki Kakamucho, zamieszkałej wyłącznie przez koty. Spotyka tam Jimbo (Andrzej Grabowski), niegdyś wielkiego samuraja, a dziś otyłego i leniwego kota, który namiętnie delektuje się kocimiętką.

Gwiazdy na premierze "Jak zostałem samurajem?"

Na wczorajszą premierę przyszedł Tomasz Włosok z partnerką a także gwiazdy i influenserzy.

Na ściance pozowali m.in. Marcela Leszczak (przyszła z synem Fryderykiem), Trybson i Eliza z dziećmi (ubrani w panterkowy outfit), aktor Bartek Obuchowicz z żoną Kasią i trzema córkami.

Pogodynka Milena Rostkowska-Galant z córka, aktorka Anna Powierza z córką, prezenterki Dorota Michałowska i Agnieszka Ludwisiak-Wypior z dziećmi, Ola Żuraw, znana z programu Top Model, influenserka Iwona Marivo wraz z partnerem i synkiem ubranym w strój samuraja, Modna Mama, czyli Paulina Będźmirowska z synem i inne gwiazdy.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie