Weź udział w konkursie i wygraj bilety na fantastyczną bajkę: "Kurozając i zagadka chomika ciemności"!

Porywająca animowana komedia przygodowa o tym, że jeśli czujesz się INNY, to znaczy, że jesteś WYJĄTKOWY! Jeśli lubisz Indianę Jonesa, pokochasz Kurozająca!
Weź udział w konkursie i wygraj bilety na fantastyczną bajkę: "Kurozając i zagadka chomika ciemności"!
12.08.2022
Katarzyna Lemanowicz

Poznajcie jedynego w swoim rodzaju, pół kurczaka, pół zająca, bohatera, który skradnie Wam serca: oto Kurozając! Jako niemowlę znaleziony w dzikiej dżungli i przygarnięty przez słynnego zajęczego podróżnika Króla Karola dorastał marząc o wielkich przygodach. Teraz jako młodzieniec gotów jest podjąć każde wyzwanie, żeby udowodnić światu, że nawet ktoś tak nietypowy może zostać bohaterem. Początki nie są łatwe, bo prawdę mówiąc Kurozając jest jeszcze ciut nieopierzony i potyka się o własne nogi, ale nadrabia ambicją i entuzjazmem. Wkrótce jednak przygoda sama go znajduje. Oto największy wróg Króla Karola ucieka z zamkowego lochu i rusza na poszukiwania magicznego Chomika Ciemności, w którym drzemie wielka moc. Kurozając wie, że kto pierwszy znajdzie Chomika, ten przejmie władzę w królestwie. Dlatego wraz ze swym wiernym acz ciut powolnym kompanem – żółwiem Abem oraz bezczelną i uroczą mistrzynią sztuk walki – skunksicą Meg, Kurozając wyrusza w niesłychanie ryzykowną podróż.

Zobacz zwiastun filmu "Kurozając i zagadka chomika ciemności"

Już dzisiaj możesz wygrać podwójne zaproszenie na film "Kurozając i zagadka chomika ciemności". Co zrobić, żeby zdobyć wejściówki? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Jaką przygodę chciałabyś przeżyć wraz ze swoim dzieckiem?

Odpowiedź wraz z akceptacją regulaminu wyślij na adres: [email protected]

Konkurs trwa od dzisiaj, tj. 12 sierpnia do niedzieli, tj. 14 sierpnia, do godz. 23:59. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w poniedziałek - 15 sierpnia!

Do dzieła, czekamy na wasze zgłoszenia!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie