Największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury „Minionki: Wejście Gru” powróciła!

W kolejnej części jednej z najpopularniejszych animowanych serii poznaliśmy historię o tym, jak złoczyńca nr 1 na świecie poznał Minionki, a potem stworzył najbardziej nikczemną ekipę.
Największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury „Minionki: Wejście Gru” powróciła!
12.07.2022
Katarzyna Lemanowicz

Mierzył się z najbardziej niebezpiecznymi przestępcami świata. Na długo przed tym, jak został panem zła, Gru (głosu w oryginalnej wersji językowej udziela mu nominowany do Oscara® Steve Carell) jest zaledwie 12-letnim chłopcem mieszkającym na przedmieściach , pracującym w swojej piwnicy nad planem przejęcia władzy nad światem.

Dlaczego warto zobaczyć "Minionki: Wejście Gru"?

Długo jednak nie odnosi żadnego znaczącego sukcesu. Kiedy spotyka Minionki, w tym Kevina, Stuarta, Boba oraz Otto łączy z nimi swoje siły. Razem budują pierwszą kryjówkę, projektują niezwykła broń i w końcu wykonują pierwsze misje.

Kiedy niesławna supergrupa złoczyńców - Vicious 6, usuwa swojego przywódcę — legendarnego wojownika sztuk walki Wilda Knucklesa (głosu w oryginalnej wersji użycza zdobywca Oscara® Alan Arkin) — Gru, chce zostać ich członkiem. Jest w końcu najbardziej oddanym fanem grupy. Vicious 6 nie jest pod wrażeniem drobnego, niedoszłego złoczyńcy, ale Gru okazuje się od nich sprytniejszy. Oszukuje grupę złoczyńców stając się ich śmiertelnym wrogiem.

Zobacz zwiastun filmu "Minionki: Wejście Gru"!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie