[Aktualizacja - wyniki!] Weź udział w konkursie i wygraj Instant Pot ® Duo™ 7 w 1!

Co należy zrobić? Tego dowiesz z poniższego artykułu!
[Aktualizacja - wyniki!] Weź udział w konkursie i wygraj Instant Pot ® Duo™ 7 w 1!
26.04.2022
Katarzyna Lemanowicz

Kochane SuperMamy! Ilość zgłoszeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy serdecznie! Ciężko było wybrać jedną osobę, która zdobędzie Instant Pot ® Duo™ 7 w 1!

Oto zwycięzca - serdecznie gratulujemy!

Instant Pot ® Duo™ 7 w 1 zdobywa Paulina Nakielska!

Jak przyznaje Łukasz Malik, General Manager Top Concept S.C., oficjalnego dystrybutora Instant Pot w Polsce – Wielofunkcyjne urządzenia Instant Pot to sprzęt kuchenny idealnie wpasowujący się w potrzeby współczesnych Polaków. Jesteśmy krajem z rozbudowaną tradycją kulinarną, a w naszym menu nie brakuje potraw mięsnych, często wymagających spędzenia wielu godzin w kuchni. Niestety, czasu na gotowanie w domu mamy coraz mniej, ale dzięki multicookerom nie musi się to odbijać negatywnie na naszej diecie. Dodatkowo pozwalają one zaoszczędzić też energię i wodę, co w dobie inflacji i podwyżek cen surowców, dla wielu osób może być istotnym aspektem przy planowaniu posiłków. 

Instant Pot

Multicookery Instant Pot - co je charakteryzuje?

Przede wszystkim czas gotowania skrócony do minimum, mniejsze zużycie energii i wody oraz oszczędność miejsca. Instant Pot to swojego rodzaju rewolucja w przygotowaniu zdrowych, domowych posiłków. To urządzenie, które łączy w sobie właściwości szybkowaru i wolnowaru ograniczając czas przyrządzania posiłku nawet do 70%. Co więcej, smażenie, pieczenie i gotowanie odbywa się w jednym "garnku", dzięki czemu oprócz zaoszczędzenia energii i czasu, zmniejszamy również zużycie wody i konieczność posiadania różnych sprzętów kuchennych oraz różnego rodzaju akcesoriów. 

Funkcjonalność multicookerów podbiła serca milionów użytkowników na całym świecie – teraz do ich grona mogą dołączyć także osoby z Polski. A już dzisiaj możesz wziąć udział w konkursie i wygrać Instant Pota.

Instant Pot ® Duo™ 7 w 1 - konkurs

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie i wygrać Instant Pot ® Duo™ 7 w 1? Wystarczy, że w dniach 26 kwietnia do 3 maja br. wyślesz odpowiedź na pytanie: jaki jest twój sposób na oszczędzanie czasu w kuchni?, na adres: [email protected] wraz z akceptacją regulaminu.

Najbardziej kreatywne zgłoszenie zostanie nagrodzone Instant Pot ® Duo™ 7 w 1. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 6 maja br. 

Nie zwlekaj - weź udział w konkursie i wygraj to skrojone na miarę indywidualnych potrzeb urządzenie!

 
 

O marce

Instant Pot to założona w 2010 roku kanadyjska marka elektrycznych multicookerów, która szturmem podbiła globalne rynki, stając się jednym z najczęściej zamawianych produktów na Amazonie. Urządzenie pozwala na wyeliminowanie większości sprzętów kuchennych i akcesoriów jak garnki czy patelnie. W zależności od modelu posiada takie funkcje jak m.in.: szybkowar, powolne gotowanie, przyrządzanie dań na parze lub metodą sous vide, pieczenie, obróbka termiczna ryżu i zbóż, smażenie, a nawet suszenie oraz frytkownica powietrzna. Dzięki Instant Pot można przygotować pyszne i zdrowe posiłki w łatwy sposób, nawet o 70% szybciej niż gotując tradycyjnymi metodami. Oficjalnym dystrybutorem w Polsce urządzeń Instant Pot jest spółka Top Concept. Więcej informacji www.instant-pot.pl.

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie