Pierwszy salon Philippa Pleina w Polsce już otwarty!

Flagowy butik znajduje się w Domu Dochodowym, mieszczącym się w zabytkowej kamienicy na Placu Trzech Krzyży 3 w Warszawie.
Pierwszy salon Philippa Pleina w Polsce już otwarty!
Philipp Plein
13.04.2022
Katarzyna Lemanowicz

Na 200 m2 sklepu znajdziemy kolekcje dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Luksusowe projekty to gratka dla fanów wielkiej mody!

Pierwszy salon Philippa Pleina w Polsce już otwarty!

Odważne wzory, kontrastowe połączenia oraz dodatki i akcesoria, którym nie można odmówić pazura — bardzo seksowne, bardzo charakterystyczne i bardzo luksusowe — wszystko, co zostało zawarte w dewizie "more is more" znajdziemy w wyjątkowym salonie Philipp Plein, zlokalizowanym w samym sercu najmodniejszej części Warszawy. Projektant bardzo dba o to, aby jego butiki zawsze znajdowały się w prestiżowych lokalizacjach. Odwiedzając salon Philipp Plein w Warszawie, możemy nie tylko na żywo zobaczyć projekty znanego designera, ale również przenieść się do świata marki, słynącej z głośnych pokazów i kontrowersji.

Kamień, marmur, czaszka wysadzana kryształami, czy złota palma — czyli luksus i przepych, który spotyka się z pewnego rodzaju surowością. W marce Philipp Plein nie ma miejsca na kompromisy. To ubrania dla odważnych, a efektowne wnętrze salonu doskonale oddaje buntowniczą wizję projektanta. Otwarcie pierwszego salonu Philipp Plein w Warszawie to niezwykle ważne wydarzenie dla całego rynku mody w Polsce.

Philipp Plein to projektant o innowacyjnym spojrzeniu, którego nie można zamknąć
w sztywnych ramach. Niezwykle kreatywny, z niecodziennym podejściem do biznesu. Prezentując swoje kolekcje, organizuje zapadające w pamięć, niezwykłe wydarzenia.

Odnosi olbrzymie sukcesy sprzedażowe na polskim rynku luksusowym, gdzie rocznie sam e-commerce generuje blisko 2 miliony euro. Dodatkowe siedmiocyfrowe przychody pochodzą ze sprzedaży w sklepach multibrandowych. Nie dziwi więc fakt, iż marka zdecydowała się postawić na rozwój swojego biznesu w Polsce.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie