GUESS posadzi tysiące drzew w ramach projektu GLOBAL FOREST!

W 2022 roku, w miesiącu Dnia Ziemi zadebiutuje globalny projekt GUESS Eco „Be(leaf) in Change”, inicjatywy sadzenia drzew we współpracy z Treedom.
GUESS posadzi tysiące drzew w ramach projektu GLOBAL FOREST!
05.04.2022
Katarzyna Lemanowicz

Założony we Florencji we Włoszech w imię idei “Let’s Green the Planet”, program sadzenia
drzew Treedom ściśle współpracuje z rolnikami we Włoszech, Afryce i Ameryce Południowej,
pomagając w zapewnieniu lokalnym społecznościom długoterminowego wsparcia społecznego, finansowego i środowiskowego. Z prawie 3 milionami drzew posadzonych od momentu powstania w 2010 r., platforma promująca ekologię współpracuje również z różnymi partnerami korporacyjnymi w zakresie recyklingu i programów lojalnościowych neutralnych pod względem emisji dwutlenku węgla, zapewniając firmom nowe, dynamiczne i namacalne sposoby wspierania kwestii środowiskowych poprzez angażowanie klientów i interesariuszy.

GUESS posadzi tysiące drzew w ramach projektu GLOBAL FOREST!

W ramach programu i wspierając nieustające zaangażowanie marki lifestylowej w zrównoważony rozwój i ochronę planety, marka GUESS zobowiązała się do zasadzenia 5000 drzew i planuje zwiększenie tej liczby poprzez długoterminową kampanię skierowaną zarówno do klientów, jak i pracowników.

Guess posadzi tysiące drzew
W nadchodzącej promocji marki w sklepach stacjonarnych i online, klienci, którzy kupią dwa
produkty z kolekcji GUESS Eco, otrzymają specjalny kod, za pomocą którego mogą ubiegać się
o swoje własne drzewo na stronie Treedom. Po aktywowaniu profilu na Treedom, użytkownik będzie mógł otrzymywać bieżące aktualizacje projektu, w tym gatunek i stan zdrowia swojego drzewa oraz informacje o osobach, które się nim opiekują. Wszystkie drzewa będą oznakowane logo GUESS, a klienci będą mieli możliwość wyboru gatunku i lokalizacji drzewka, które chcą adoptować.
Federico Garcea, Co-founder i CEO Treedom, powiedział: „Wszyscy mamy obowiązek dbać o świat, który nazywamy domem. Dlatego tak ważne jest, aby firmy dawały przykład, inicjując pozytywne działania w kierunku przyjaznej dla środowiska przyszłości. Cieszymy się, że możemy współpracować z potentatem mody, firmą GUESS. Nowa inicjatywa GUESS Eco związana z sadzeniem drzew wspólnie z Treedom będzie miała naprawdę pozytywny wpływ na środowisko, a 5000 drzew to dopiero początek.

Guess posadzi tysiące drzew

Wspólnie z klientami GUESS Eco pracujemy razem na rzecz zazieleniania planety, udowadniając, że zrównoważony rozwój to nowy trend w świecie mody”. „Jesteśmy naprawdę podekscytowani nową kampanią. Projekt Treedom jest nie tylko zgodny z zaangażowaniem GUESS w pielęgnowanie i ochronę otaczającego nas świata, ale także doskonałą okazją do zwiększenia świadomości problemów środowiskowych wśród naszych klientów, jednocześnie robiąc coś naprawdę pozytywnego zarówno dla planety, jak i społeczności, na terenie którym sadzi się drzewa” - stwierdził Chief Creative officer GUESS, Paul Marciano.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie